2733
2734

راه هایی رو امتحان کرده بودم ولی این سرم حس کردم اثر داره

نیاسینامید هست اسمش

مارک اوردینری و بالانس هستن؛من خودم بالانس استفاده کردم چون قیمتش بهتر بود

نمیگم کامل از بین رفته اون منافذ ولی اندازه ش کوچیک تر شده و به راحتی دیده نمیشه

حدودا یک ماه هم هست که استفاده میکنم

البته به شدت پوست خشک میشه بعدش و یه ابرسان خوب هم باید کنارش استفاده کنی

شما چه چیزایی رو برای پوستتون امتحان کردین و خوب بوده؟

من نیاسینامید جوش زیر پوستی میزنم وقتی میزنم نمیدونم چرا

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم اوایل میزدم الان نه دیگه

عه پس طبیعیه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
اینه،الان تاریک بود نتونستم عکس بگیرم مجبور شدم از گوگل بردارم😅پوستم معمولی رو به خشک

همینم خوبه مررررسی

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2738
پوستت از قبل جوش داشته؟ جای منافذت برای جوشه یا چی؟؟

قبلا دوران نوجوانی خیلیییی جوش میزدم

ولی از۱۸به بعد دیگه جوش نزدم

ولی خب منافذ باز داشتم با اینکه پوستم چرب نیست

نه جای جوش نیست فقط یکم بزرگ بودن منافذم