2733
2734
عنوان

توی عروسیم هیچ هدیه ای نگرفتم🫠🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعدا پشیمون میشی که چرا هیچی نگرفتی ازشون بالاخره حقت هست که کادو بگیری چون فقط یباره

اینکه هیچ کادویی ندادن. خیییییییییییییییییییییییییلی خوبه. خانواده شوهرم هیچ کادویی ندادن. و بقیه کادوها هم برداشتن. خلاصه.

الان 20 سال گذشته. و من و شوهرم به هیچکس هیچ کادویی ندادیم. چون کسی به ما کادو نداده بود.  همین قدر خوب و راحت 

منم 8سال پیش ازدواج کردم کادو نگرفتم! تازه شاباش مادرش بهمون سکه داد بعدش پس گرفت😂 فقط جلو مردم داد. واسه عقد هم شوهرم خودش دستبند خرید مادرش از ظرف خودش داد

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2740

حالا جالبه برای من روی خرید عروسی هم سرویس خریدن هم النگو خریدن هم گردنبند هم گوشواره همه چیز خریدن و من بعد از عقد و ازدواج و عروسی متوجه شدم که همه هزینه‌های این‌ها رو همسرم خودش داده و خانواده همسرم با اینکه از خانواده خیلی مرفهی هستند هزار تومان بابت طلاهای من خرج نکردن علاوه بر اینکه من یک سال و نیم نامزد بودم و تو این یک سال و نیم نامزدی برای من نه یه پالتو خریدن نه خرید شب یلدا آوردن نه یه دست لباس خریدن نه یه لباس مجلسی رو خریده عروسی برداشتن در صورتی که ما رسم داریم برای عروس وقتی می‌خواد عروسی بکنه خرید کامل می‌کنیم یعنی لباس مجلسی می‌خریم پیرهن مجلسی می‌خریم کت شلوار می‌خریم کیف و کفش و مانتو و پالتو می‌خریم لوازم آرایش می‌خریم برس حرارتی و سشوار و از اینجور چیزا می‌خریم ولی اینا عملاً هیچ چیزی برای من نخریدن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
بعدا پشیمون میشی که چرا هیچی نگرفتی ازشون بالاخره حقت هست که کادو بگیری چون فقط یباره

ولی شوهر اسکل من به همه کادو میده نفهم هیچکس به ما کادو نداد چون عروسی نگرفتیم 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️