2733
2734
تحمل کن فرزندم ،،،من بچه اولم تا ۱۳ماه اینطور بود دومی خدارو شکر تو ۴ماه سر وتهش هم آورد خوب شد کولی ...

خیلی سخته خیلی. بی قراری بچم دیوونم کرده و اینکه نمیدونم باید چیکار کنم بیشتر اذیتم میکنه. هرکاری ازم برمیاد دارم انجام میدم ولی بهتر نمیشه انگار.

فکر کنم قطره اینفاکولو میگی اونم گرفتم. اونو دادم بهتر شد ولی همزمان ببلاکم قطع کردم رفتم رو بیومیل ای ار کلا کولیکش خیلی بهتر شد.

ولی روزی یکی دوبار بازم بالا میاورد دکتر گفت حساسیته که اینم بالا میاره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حساسیت به پروتیین گاویی ،اگزما داره در جاهای مختلف بدن ،.خس خس سینه اش اگر در هوای ازاد میره وبرطرف میشه حساسیت هست ولی الزاما به پروتیین گاوی نیست ،ممکنه به بوی عطر وادکلن هم باشه ،به بوی رنگ ،بنزین ولاک باشه .

ولی فرزند شما بیشتر شبیه کولیک ودل درد هست .حتما پیش یک دکتر متخصص کوکان ببر ،انشاءالله خوب بشه 

دختر منم حساسیت شدید داشت خودم شیر میدادم یک شب پیتزا خوردم بخاطر پنیر پیتزا که پروتیین داره تا صبح جیغ زد و صورتشو چنگ میزد گاهی لباساشو در میاوردم که ببینم عقربی چیزی نیشش نزده 

کاش خودت شیر می‌دادی راحت تر بود رژیم گرفتن 

ولی حالا برو شیر خشک  اپتامیل اچ ا بخر اگر خوب نشد پپتی بخر اگر نه کامفورت که برای آلرژی هست 

من هر هفته است میکردم تا بالاخره اچ ا بهش ساخت کتوتفین خارجیش و بخر ایرانیش ضرر داره ، هر شب بهش یک قاشق بده معده شو آروم می‌کنه طفلیه اینا بخاطر حساسیتشون معدشون آسیب دیده یمدت شیرخشک خوب و شربت بدی خوب میشه دختر من وقتی یک سالش شد براش شیر بز میخریدم بجای شیرخشک بعد دوماه شیر گاو و کره تست کردم شکر خدا خوب شده بود درکت میکنم چه سخته فقط حواست باشه معدشو خیلی تحریک نکن چیز حساسیت زا نده بهش لباسهای تمام نخ استفاده کن 

2731
نداره عزیزم من کلی تحقیق کردم در این مورد پروتئین شیر بز سبک تره و مشکلی بهم نمیزنه اگه وسع مالی رو ...

متاسفانه شرایط مالیشو ندارم به مدت طولانی بهش این شیر خشکو بدم وگرنه حتما امتحان میکردم

با ببلاک حالش بهتر بود یا با پپتی؟ با هرکدوم حالش بهتره همون بده

با هیچ کدوم. ببلاک ای ار شدیدا نفخ میاورد براش و دلدرد، پپتی هم به شدت بی قرارش کرده انگار دایم میخواد بالا بیاره و هی گریه میکنه

متاسفانه شرایط مالیشو ندارم به مدت طولانی بهش این شیر خشکو بدم وگرنه حتما امتحان میکردم

کآش همون اولا تاپیک زده بودی تا راهنماییت کنم شیشه رو از سرش بندازی تا شیر داشتی هر چی هم گریه میکرد مجبور میشد بخوره باید با قطره چکون شیر خشکش میدادی شیشه خیلی راحته سینه نمیگیرن دیگه

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
2740
حساسیت به پروتیین گاویی ،اگزما داره در جاهای مختلف بدن ،.خس خس سینه اش اگر در هوای ازاد میره وبرطرف ...

نه دختر منم همینطور بود هیچ دکتری متوجه نشه تا اینکه معده اش خراب تر شد و تو چهار ماهگی خون دفع کرد ، کم کم تمام علایم و بروز میده فقط الان به فکر باشه بهتره معده اش استراحت کنه از چیزای حساسیت زا دور باشه

خیلی سخته خیلی. بی قراری بچم دیوونم کرده و اینکه نمیدونم باید چیکار کنم بیشتر اذیتم میکنه. هرکاری از ...

دقیقا همین قطره اس اسمش گفتی یادم افتاد،روزی یکی دوبار بالا آوردن که اصلا مهم نیست شاید پرخوری کرده بعدش تا دریچه معده اشون کامل  میشه طول میکشه یعنی شما انتظار داری نوزاد اصلا بالا نیاره ؟؟؟

با هیچ کدوم. ببلاک ای ار شدیدا نفخ میاورد براش و دلدرد، پپتی هم به شدت بی قرارش کرده انگار دایم میخو ...

من آپتامیل ساده دادم بچه نابود شد اگر نان اچ آ گیرت میاد حتما اون رو بگیر البته تلخه ولی بهتر از شیر های عادی یا ای آر هست

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤

اشکال نداره منم پولشو نداشتم ندادم ، شش ماهه که شد خود شیر بز و بخر بده کیلویی ۳۵تومنه ماست شو درست کن ، کره شو درست کن ، تا بچه اگر لبنیات گاو و نمیتونه بخوره مال بزو بخوره خیلییییی مفیده تو غذا هام خیلی احتیاط کن بچه های ما که به شیر حساسیت دارن به خیلی غذا هام حساسیت دارن مثلاً دختر من به کدو حلوایی هم حساسیت داشت یک سال به بعد خوب میشن تحمل کن اگر شبا راحت نمیخابه کتوتفین خارجی و ننو بخر یک نوع از گهواره هست تو اونا راحته

نه دختر منم همینطور بود هیچ دکتری متوجه نشه تا اینکه معده اش خراب تر شد و تو چهار ماهگی خون دفع کرد ...

دختر من به پروتیین گاوی حساسیت داشت وچون شیر خودم رو میخورد تا ۵ ماهگی که به غذای کمکی افتاد خودش را بروز نداد وفقط یک اگزما کوچک رو صو تش داشت ولی بعدخس خس سینه وگریه های شدید که توهوای ازاد خوب میشد که با دادن ازمایش مشخص شد حساسیت به پروتیین گاوی هست ،

پسرم به بودی ادکلن ورنگ حساسیت داشت که تو ۶ ماهگی خودش رانشون داد با تب شدید وعفونت .

پسرم کوچیکم مثل فرزند ایشون از ده روزگی گریه های زیاد ،پیچیدن ودهان چرخوندنداشت که معلوم شد کولیک هست ودل درد شدید داشت .