2737
2734
ریفلاکس پنهان خودش عاملش پروتئین گاوی هست که دستگاه گوارش کودک رو به شدت اسیدی میکنه و نوزاد مدام اذ ...

بچه های منم تا سه ماهکی رفلاکس داشتن اما نه شدید معمولا اکثر بچه ها دارن

حساسیت کلی علائم دیگه هم داره که بچه استارتر نداره

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
بچه های منم تا سه ماهکی رفلاکس داشتن اما نه شدید معمولا اکثر بچه ها دارن حساسیت کلی علائم دیگه هم د ...

ریفلاکس پنهان با اونی که اکثر بچه ها دارند فرق داره عزیزم من خودم شیرازم دخترم رو پیش تمام اساتید دانشگاه که دو تاشون فوق تخصص گوارش کودکان هستن بردم دختر من کپی بچه اسی بود البته از شیر خوردن هم طفره میرفت 

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بچم بلغمی و خس خس و دون رو کمی داره برای شما کی بهترشدن؟ میخوام کمکی شروع کنم نمیدونم چی بهش بدم ...

دخترم تا بعد یکسالگی بهتر شد، چون شدید بود

غذای کمکی اصلا تنوع نداشت انقدر که میترسیدم

پسرم الان ۱۱ ماهشه از همون ۶_۷ ماهگی بهتر شده

دختر من شدید بود آلرژیش، از فرنی برنج ایرانی شروع کردم ، آرد برنجشم خودم درست میکردم ، مدتی حساسیت داشت بهش ولی بعدا اوکی شد

پوره هویج و پوره سیب زمینی که داخلش شیرخشکشو میریختم اوکی بود ، تنها غذاش همینا بود

شما لعاب برنج ایرانی یا فرنی آرد برنج بده ، پوره هویج خوبه

کمی بعد پوره سیب زمینی بده با شیر خودت یا شیرخشک قاطیش کن

پوره سیب زرد هم خوبه 

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

عزیزم پسر من رفلاکس پنهان داشت

بعضی وقتا می‌شنیدم یچی میاد تا گلوش قورت میده

به زور شیر میخورد هی سرشو می‌برد عقب

ببلاک دادم بالا آورد دیگه فقط شیر خودمو دادم هیچ لبنیاتی نخوردم خودم ده کیلو کم کردم

فوق تخصص گوارش اطفال ببر

دکتر گفت رفلاکسش الرژیکه

و خدایی که در این نزدیکی ست***
2742
ریفلاکس پنهان با اونی که اکثر بچه ها دارند فرق داره عزیزم من خودم شیرازم دخترم رو پیش تمام اساتید دا ...

من تجربه رفلاکس پنهان ندارم عزیزم

طبق علائم بچه های خودم گفتم

که دخترم حساسیتش شدید بود ولی پسرم کم و اونا علائمشون بودن

عزیزم پسر من رفلاکس پنهان داشت بعضی وقتا می‌شنیدم یچی میاد تا گلوش قورت میده به زور شیر میخورد هی ...

بهترین چارش همون شیر مادره اگه از اول هم شیر خشک ندی تا گوارش بچه شکل بگیره احتمالا اصلا اتفاق نمیفته

دخترم تا بعد یکسالگی بهتر شد، چون شدید بود غذای کمکی اصلا تنوع نداشت انقدر که میترسیدم پسرم الان ...

ممنون بابت راهنماییت گلم 

←⁩⁩میخواهم رویاهایم را به موهایم سنجاق  کنم🌈🌌🏩🔮🧸السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)

من یکسال شیر پپتی جونیور به پسرم دادم

اپتامیل پپتی جونیور

حساسیت

دانه صورت

زور زدن

مدفوع سبز اسهالی و مخاطی

علایمش بود

حتما ببر دکتر گوارش اطفال خوب

دکتر عمومی متخصص اطفال ما رو بیچاره کردن 

گوارش اطفال نجات داد بچمو

همیشه خوش لباس باش . 
2740
پسر من از نظر ظاهری علایمی نداره اصلا. بعد پسر شما شیر پپتی رو بالا میاورد؟ پپتی جونیورو چی؟ چجوری ...

اره بالا می اورد.منم برام همین سوال بود شیرش فوق العاده آبکیه ولی پپتی جونیور ساخت بهش خداروشکر یعنی کم کم بیقراریش و خجم باللاوردنش کم شد البته داروی امپرازول هم خیلی تاثیر داره من دوس نداشتم از دوماهگی به بچه م کپسول بدم ولی دکترش میگفت ریفلاکسش شدیده درمانش هم همینه باید خوب بشه تا بعدا دچار مشکل نشه بین بد و بدتر بد رو انتهاب کردم و هرجوری که بود بعش میدادم سخت بود اما بالاخره گذشت.....ببین ریفلاکس معمولا تا یکسالگی هست و گاهی بیشتر و اینکه بالا میاره فقط بخاطر شیر نیس که.پسر من کم و بیش بالا می اورد تا یکسال و نیم که شد دیگه خوب شد و توی سونوگرافیش هم نشون داد که ریفلاکس نداره.زمان باید بگذره تا ریفلاکس خوب بشه و اینکه موقع شیردادن تا میتونی عمود نگهش دار و موقع خواب هم زیر سرش خیلی بلند کن دو طرفش هم بالش بذار بچه نیفته فقط و فقط باید صبوری کنی تا بگذره

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
بهترین چارش همون شیر مادره اگه از اول هم شیر خشک ندی تا گوارش بچه شکل بگیره احتمالا اصلا اتفاق نمیفت ...

من از اول شیر خودمو میدادم

ولی گرفت متاسفانه

زمانی که بستنی خوردم خیلی شدید شد

و خدایی که در این نزدیکی ست***
من از اول شیر خودمو میدادم ولی گرفت متاسفانه زمانی که بستنی خوردم خیلی شدید شد

قدیمی ها بنظرم هر چی میگفتن درست بوده تا ۴۰ روز به زن تازه زایمان کرده اصلا ماست نمیدادن میگفتن شیرش میبره ولی کم کم از یادها رفته....