2733
2734

بیشتر علائم رفلاکس و کولیکه

من دو تا بچه ها حساسیت داشتن علائم حساسیت اینا نیست زیاد

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بنظر منکه حساسیت نیست چون باید یکی از علائم هارو داشته باشه دختر من بلغمی هستش مدفوعش و اوایل دون ریخته بود 

←⁩⁩میخواهم رویاهایم را به موهایم سنجاق  کنم🌈🌌🏩🔮🧸السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیشتر علائم رفلاکس و کولیکه من دو تا بچه ها حساسیت داشتن علائم حساسیت اینا نیست زیاد

عریزم علائم بچه های شما چی بود بهترشدن؟

←⁩⁩میخواهم رویاهایم را به موهایم سنجاق  کنم🌈🌌🏩🔮🧸السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)
خیلی دکتر ناشی بوده

دکتره درست گفته..... معده و مریش به شدت ملتهب و حساس میشه از بیرون دیده نمیشه و زجر میکشه.... ایشون باید حتما متخصص یا فوق تخصص گوارش کودکان ببرن 

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
بیشتر علائم رفلاکس و کولیکه من دو تا بچه ها حساسیت داشتن علائم حساسیت اینا نیست زیاد

ریفلاکس پنهان خودش عاملش پروتئین گاوی هست که دستگاه گوارش کودک رو به شدت اسیدی میکنه و نوزاد مدام اذیته.... الان مشکل بچه ایشون اینه دختر من کاملا همین شکلی بود 

دکتره درست گفته..... معده و مریش به شدت ملتهب و حساس میشه از بیرون دیده نمیشه و زجر میکشه.... ایشون ...

رفلاکس آره ولی حساسیت به پروتئین گاوی؟ به همین زودی و سریع!

نباید انقدر سریع شیر رژیمی می‌داده 

عزیزم بلغمی بودن مدفع یعنی حساسیت؟آخه بچه ی منم  رگه های خطی تو مدفوع هست

عزیزم منم بچم خیلی بلغمی بود بهش آ د خارجی میدادم الان مارکشو عوض کردم کمی بهتر شده ۳تا دکتر رفتم یکی میگه حساسیته یکی میگه بخاطر شیر مادره یکی میگه سرما باعث میشه ولی بنظرم حساسیت باشه ولی من رژیم نمیگیرم چون وقتی گرفتم خیلی شیرم کم شد داشت قطع میشد

رفلاکس آره ولی حساسیت به پروتئین گاوی؟ به همین زودی و سریع!  نباید انقدر سریع شیر رژیمی می‌داد ...

آخه ریفلاکس پنهان هم چارش همون شیرهای رژیمیه که پروتئینش رو شکستن و هضمش راحت تره.... دختر منم نان اچ آ دادیم البته با داروهای معده مثل امپرازول

عزیزم منم بچم خیلی بلغمی بود بهش آ د خارجی میدادم الان مارکشو عوض کردم کمی بهتر شده ۳تا دکتر رفتم یک ...

ممنون از راهنماییت 

منم آد خارجی میدم انقدر بدش میاد که مجبورم بریزم تو شیرش 

بچه ی من شیرخشک میخوره

عزیزم منم بچم خیلی بلغمی بود بهش آ د خارجی میدادم الان مارکشو عوض کردم کمی بهتر شده ۳تا دکتر رفتم یک ...

دکتر بچه ی من گفت طبیعیه! گفت مخاط و.. روده هست

ولی امتحان کردم وقتی اینطوری میشه مدفوع سرحال نیست

ممنون از راهنماییت  منم آد خارجی میدم انقدر بدش میاد که مجبورم بریزم تو شیرش  بچه ی من ش ...

پس ایرانی بگیر برای بچه من تا حدودی تاثیرداشت انگاری کمی بهتر شدحساسیتش من پدیا بست میدادم ولی عوضش کردم

دکتر بچه ی من گفت طبیعیه! گفت مخاط و.. روده هست ولی امتحان کردم وقتی اینطوری میشه مدفوع سرحال نیست

من دوتا دکتر گفتن عادیه یکی گفت رژیم بگیر حساسیته 

عریزم علائم بچه های شما چی بود بهترشدن؟

اسهال

خون در اسهال

مدفوع بلغمی

رنگ مدغوع هم معمولا سبز تیره

جوش یا دون دون رو پوست صورت، یا بدن ، زیر پوشک

لک های قرمز روی صورت و بدن

دل درد

خس خس سینه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
اسهال خون در اسهال مدفوع بلغمی رنگ مدغوع هم معمولا سبز تیره جوش یا دون دون رو پوست صورت، یا بدن ...

منم بچم بلغمی و خس خس و دون رو کمی داره برای شما کی بهترشدن؟ میخوام کمکی شروع کنم نمیدونم چی بهش بدم کلا میترسم

2706