2737
2734
ببين من هر دوتا بچه هام رفلاكس كوليك حساسيت داشتن از نوع خيلي حاد خيلييي حاد هاااا نميتوني تصور ...

شیر خشک میخوره فقط. یعنی نباید هیچ نمود بیرونی داشته باشه؟

الان بیشتر از یک ماهه امپرازول ولی اثر نداشته. سطح خوابشم شیب داره.

الان مشکلم اینه وقتی بچه رفلاکس داره چجوری شیر پپتی بدم که غلیظه خوب هی برمیگردونه

پسر من حساسیت داشت همه این علایمی که گفتی داشت علاوه براینکه از قبل یکماهگیش صورتش پر از جوش شده بود ...

پسر من از نظر ظاهری علایمی نداره اصلا.

بعد پسر شما شیر پپتی رو بالا میاورد؟ پپتی جونیورو چی؟ چجوری وقتی رفلاکس داره شیر رقیق بخوره اخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه حساسیت نیست همون کولیک و رفلاکس با بزرگتر شدنش از بین میره گاهی دکتر پودر اس امپرازول میده  ...

امپرازول میخوره تاثیری نداشته. با ببلاک ای ار به شدت نفخ میکرد و دلدرد داشت بهش نساخت

2731
پسر من حساسیت داشت  تقریبا همه ی این علائم به علاوه ی اسهال و مدفوع بلغمی و اگزمای پوست  ...

بچه من اینا رو نداره 

بچه شما از کی علایم ظاهریش شروع شد؟ از اول داشت یا اول رفلاکس شدید بود

امپرازول میخوره تاثیری نداشته. با ببلاک ای ار به شدت نفخ میکرد و دلدرد داشت بهش نساخت

تنها راهش مدارا کردنه اروق بگیر من یکساعت یکساعت سرپا میچرخوندم تا شیر تو دلش جا بگیره و بالا نیاره اینقدر پشتش بخاطر دل درد ماساژ دادم بزرگتر بشه خوب میشه بچه من اینقدر بالا می‌آورد اینقدر نق میزد اینقدر پیچ می‌خورد اینقدر فشار می‌خورد قرمز میشد ولی بزرگتر شد شکر خدا خیلی بهتر شد ،بنظرم با شیری که وزن گرفته  ادامه بده ،نگران نباش این روزها هم میگذره بیشتر بچه ها هم همینطور مگه تو ۱۰تا یکی کولیک و رفلاکس نداشته باشه

عزیزم امپرازول میدم و شربت فاموتیدین. اما امپرازول اثری نداشته. حتی شیر بیومیل ای ارم حداقل روزی یکب ...

عزیزم این بلا سر من هم اومد خیلی سخته میفهمم اگه از اول شیر خشک نداده بودی این اتفاق احتمالا نمی‌افتاد چون پروتئین شیر خشک که همون گاوی هست زنجیره بلند و برای گوارش نوزاد سنگینه و معدش رو اسیدی میکنه اگه خودت شیر داری از شیر خودت بیشتر تغذیه کن و شیر خشک رو رفته رفته کم کن من اون زمان نان اچ آ میدادم خوب بود اما عالی نبود بهترین شیر برای این بچه شیر خشک بز هست به نام گلدن گوت تو بازار هست اما بسیار گرونه اما تمام مشکلاتش حل میشه چون خودم این درد رو کشیدم به اکثر مامان ها التماس میکنم از همون اول به بچه شیر خشک ندین اما کسی توجه نمیکنه

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
2738
تنها راهش مدارا کردنه اروق بگیر من یکساعت یکساعت سرپا میچرخوندم تا شیر تو دلش جا بگیره و بالا نیاره ...

من الان مشکلم اینه نمیدونم حساسیت داره یا نه. نمیدونم الان مثلا بیومیل ای ار یا ببلاک ای ارو میتونه بخوره یا باید حتما پپتی بخوره. خیلی گیج و پریشونم

عزیزم این بلا سر من هم اومد خیلی سخته میفهمم اگه از اول شیر خشک نداده بودی این اتفاق احتمالا نمی‌افت ...

متاسفانه پسرم اصلا سینه منو قبول نکرد. گشنه بود جیغ میکشید اما سینمو پس میزد. بخاطر زردیش مجبور بودیم بهش شیر بدیم دیگه شیر خشکو خورد شیر دوشیدمو حتی نخورد.

میگن اگه حساسیت به پروتئین باشه فرق نمیکنه شیر بز هم همون پروتئین رو داره و بچه حساسیت نشون میده. نمیدونم چه کنم واقعا

کولیک ایزم میخورد اثر نکرد اصلااا 🤦

تحمل کن فرزندم ،،،من بچه اولم تا ۱۳ماه اینطور بود دومی خدارو شکر تو ۴ماه سر وتهش هم آورد خوب شد کولیک ایز  مرتب بده یه دارو دیگه هم خواهرم میداد برا کولیک دکترش نوشته بودیادم باشه فردا زنگ بزنم ازش بپرسم خارجی بود گرون بود میگفت خوبه  و دیگه پشتش چرب کن ماساژ بده دیکه مدارا کن تا بگذره 

من الان مشکلم اینه نمیدونم حساسیت داره یا نه. نمیدونم الان مثلا بیومیل ای ار یا ببلاک ای ارو میتونه ...

عزمزمه علائمی که نوشتی ریفلاکس پنهان هست که ازون بالا آوردنه به مراتب بدتر هست بچه شما از آروغ زدن هم حتما اجتناب میکنه و کلی گریه میکنه من الان با اشک تایپ میکنم چون همه این روزها رو خودم گذروندم

متاسفانه پسرم اصلا سینه منو قبول نکرد. گشنه بود جیغ میکشید اما سینمو پس میزد. بخاطر زردیش مجبور بودی ...

نداره عزیزم من کلی تحقیق کردم در این مورد پروتئین شیر بز سبک تره و مشکلی بهم نمیزنه اگه وسع مالی رو داری ازش دریغ نکن زمان خود من گیر نمیومد راستش چون اوائل تحریم ها بود و حتی همون نان اچ آ با بدبختی گیر میاوردیم