2733
2734
عنوان

دلم از بی چشم و رویی شوهرم گرفته میخوام این پیامو بهش بدم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 16241 بازدید | 229 پست
نه ۹ ماه ازدواج کردیم  من ۲۳ اون ۳۲

ای داد بر من تازه این که،تو۹ماه تنشی چیزی نداشتین که غرورش زیر سوال بره؟چرا احتراما به این زودی برداشته شده شما که باید کبوتران عاشق بودین دراین مدت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای داد بر من تازه این که،تو۹ماه تنشی چیزی نداشتین که غرورش زیر سوال بره؟چرا احتراما به این زودی بردا ...

این کلا همینجوریه کلا تو این ۹ ماه یه روز خوش نداشتم هر روزم از دیروزم بدتره 

بخدا بهش گفتم همون روزا گفتم همه ازم سراغتو میگیرن نیستی  گفتم تو ۱۴ روز خونه نیستی و من همه ج ...

نمی‌دونم چطوری توضیح بدم ولی ایمان دارم که راهی که میری اشتباهه.

شوهر من مادرش تو بیمارستان بود.منو برد گذاشت .یک ماهه کلا سر نزد.حتی خاکسپاری و چهلمش هم نیومد.منم کامل شوکه شدم که برا مادرش اینه و ....

وقتی سرد شدم اشیونم پاشید.

بعداً متوجه شدم این بنده خدا کلا همینه.جایی نمیره وقتی می‌ره تاپ میشه به شرطی که سرپا نباشه.یعنی مدام دنبال یه بالش و یه ظرف خوراکی هستن کل دنیا آتیش بگیره هم تکونی نمیخورن

و عجیب تر اینه که مدام میگه خوش بحالت کاش مثل تو بودم

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
2742

جداشوازش انگار عاطفه نداره 

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
نمی‌دونم چطوری توضیح بدم ولی ایمان دارم که راهی که میری اشتباهه. شوهر من مادرش تو بیمارستان بود.منو ...

کلا همین هم که باشه اوکی نیومدنش اوکی 

ولی حرفایی که بهم میزد چی؟

اینکه برداشت منو مجبور کرد گفت بریم صحرا چی؟

اینکه بهم گفت تو حقته اینجوری عذاب بکشی یعنی قشنگ گفت خدا عمدا داداشتو اینجوری کرد و حق منه که اینجوری عذاب میکشی 

خدا ازش نگذره منکه حز سکوت جیزی ندارم براش هر فحشی دلش میخواد بهم میده هر حرف سرد و شکننده ای دلش میخواد میگه 

خدا ازش نگذره حق چی به گردن من داره 

جداشوازش انگار عاطفه نداره 

خانوادم طاقت یه مشکل دیگه رو نداره که من اضافه بشم 

حتی همین مشکلات خانوادم رو هم میزنه تو سرم ولی من به خودم اجازه نمیدم اصلا راجب خانوادش تو دعوا حرفی بطنم اصلا کسر شعنم میشه ولی اون خیلی بی پرده هرجی دلش میخواد میگه 

2740
نمی‌دونم چطوری توضیح بدم ولی ایمان دارم که راهی که میری اشتباهه. شوهر من مادرش تو بیمارستان بود.منو ...

هر چقدر سعی کنی شوهرت رو ادب کنی هم انرژیت بیخود هدر می‌ره هم اون ازت دورتر میشه.

به جای اون خودت رو عوض کن.قویتر شو .نه با کینه و نفرت.جبران کننده خداست.خیلی بیشتر از چیزی که فکر می‌کنی میده.احترام بزار ،حرفت رو بگو ،ولی نه با کنایه.

نگو همه میپرسیدن،بگو چشم برات بودم.

نگو تنهام گذاشتی،بگو آرزو کردم که ببینمتو ....

تمرین و تمرین

الان اعصابت داغونه .یکم به خودت فرصت بده.بجای حرف زدن با شوخرت با خدا حرف بزن.چیزی که انتظار داری رو از خدا بگیر.

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
هر چقدر سعی کنی شوهرت رو ادب کنی هم انرژیت بیخود هدر می‌ره هم اون ازت دورتر میشه. به جای اون خودت ر ...

از خدا فقط سربلندی و عمر باعزت داداشامو میخوام که یکی مث شوهرم شاد نشه از ناراحتیشون دیگه هیجی نمیخوام تلافی هم نمیخوام 

خانوادم طاقت یه مشکل دیگه رو نداره که من اضافه بشم  حتی همین مشکلات خانوادم رو هم میزنه تو سرم ...

چون فاصله سنیش زیاده حس خودبزرگ بینی داره حس میکنم زیادی حس بزرگی و زورگویی داره یجورایی شبیه منی شوهرمنم ازاین اخلاقا داره ولی بذاریچیزی بهت بگم درمقابل اینجور آدما مودب بودن ومنطقی حرف زدن فایده ای نداره ببخشید باید یکم کولی باشی هرچند برخلاف میلت باشه اگه نکنی چنان تورومیکوبه زمینو افسرده ات میکنه ک حس پوچی میکنی.جلوش وایسا وهمیشه گوش به فرمانش نباش.ازپیامایی هم که مظلومیتتو نشون بده پرهیز کن دربرابرش قوی ودریده باش وخیلی ازرفتاراشو درموقع خاص جبران کن تجارب خودمو گفتم.ذات شوهرت مثل ذات شوهرمنه 

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
حالا میخوام وقتی رفت سره کار این پیامو براش بدم  آدما تو روزای سخت خودشون رو بهت ثابت میکنن ...

شوهر منم همینه ۱۳سال باهاش زندکی کردم هرگز درک و همدلی ندیدم ازش

اینا مریضی خودشیفتگی دارند

حالا ک بخاطر پسرم باهاش زندگی میکنم دارم رو استقلال خودم همه جوره کار میکنم چون برا من تکیه گاه نیست و امنیت ندارم کنارش

الان استقلال روحی دارم وابسته نیستم‌

همچین مردایی روشون نمیشه حساب کرد

من فامیلش دعوت میکردم بهترین پذیرایی ی تشکر نمیکرد 

دلمو با خدا اروم میکنم

شوهر منم یسره دراز کش انگار زایمان کرده بیست چاری

و مدامم خوراکی میخوره

من مریض میشم بر بر نگاه میکنه فقط

چون فاصله سنیش زیاده حس خودبزرگ بینی داره حس میکنم زیادی حس بزرگی و زورگویی داره یجورایی شبیه منی شو ...

کلا حس خود بزرگ بینی داره فکر میکنه هیجکس جز خودش مهم نیست و وجود نداره 

ولی دقیقا مثل یه بچه میمونه از بچه هم بچه تره 

ولی بشدت عصبی و بی منطق و بی ادب هست و اصلا درک و فهم و شعور نداره

اغراق نمیکنم که یکی بگه ازش ناراحتم اینارو میگم واقعا همینجوری هست 

ولی من نمیتونم مثل اون بی چاک و دهن باشم من همش میترسم یکی صدامو بشنوه یکی داد و بیدادمون رو بشنوه من خیلی از آبرو میترسم ولی اون بشدت بی آبرو هست فقط بعضی مواقع میترسه پدرش صداشو بشنوه 

2706