2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره باز میشه با سودش یه کاری کرد😂😂

😂😂😂

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
2728
🥺🥺🥺

😔شدیدا تو فشاریم پول خونمون کمه😞مجبوریم بفروشیم فروشم نمیره بدبختی بفروشیم بدهیمونو بدیم بقیشم خونه کوچیک بخریم ماشین ندارم کلی بدهی داریم بجز بدهی خونه ماشین ندارم عروسیم ک پولش نیست جهازم نگرفتم

۱۰ میلیارد

سلام میشه بپرسم چطوری حسابتو برگردوندی؟ چون من یدونه با ایمیل داشتم ولی از وقتی ایمیل و برداشتن بهش دسترسی ندارم، تو تلگرام پیام دادم به پشتیبانی میگه باید به سایت پیام بدین، اونجا هم هیچ گزینه ای برای این مشکل نیست

خداوندا من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری😁😎
کدوم شهر هستید که با یه میلیارد این همه کار میکنید ؟ تو تهران با یه میلیارد خونه رو به زور میشه گرفت ...

اطراف تهرانم خونه داریم اما چون قسطشو. نریختیم بخاطر نداشتن پول، تحویل نمیدن باید بفروشیم 😥

اطراف تهرانم خونه داریم اما چون قسطشو. نریختیم بخاطر نداشتن پول، تحویل نمیدن باید بفروشیم 😥

الهی که مشکلتون حل بشه عزیزم 🥺❤️

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740
سلام میشه بپرسم چطوری حسابتو برگردوندی؟ چون من یدونه با ایمیل داشتم ولی از وقتی ایمیل و برداشتن بهش ...

سلام من با شمارم اومدم... هیچ کاری هم نکردم یه کاربری دیگه داشتم یروز وارد سایت شدم دیدم کاربریم برگشته

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘