2733
2734

شیرم خیلی کم بود هرکاری کردم زیاد نشد بچه اولم بود شاید تجربشو نداشتم بچم ساعت ها زیر سینم بود ولی باز از گرسنگی جیغ میکشید پوشکشو خیلی کم خیس میکرد ک دکتر گف شیرت کمه وگرنه باید زود زود پوشکشو خیس کنه اینطوری بدنش کم اب میشع

دلم خون میشد از یطرف درد بعد زایمان از یطرف گرسنگی بچه ای ک ب خودم قول داده بودم شیر خودمو بهش بدم چون من ی بچه شیرخشکی بودم

خلاصه دخترم دیگ شیرمو نخورد و همش سینه م رو پس میزد الان چهار ماهشه

شیرم کاملا خشک شده امشب بعد چهار ماه بطور خیلی عجیب همش دستشو مینداخت رو سینم الکی گفتم بزارم رو سینم دیدم طفلی بچم ب دنبال شیر هست هرچی میخورد میدید شیر نیس ولی سینمو ول نمیکرد

حالمو کسی درک میکنه ک شرمنده بچش هس ک ب هر دلیلی نتونسته شیر خودشو بده

خیلی گریع کردم

دلم خونه برات مادر ..........💔

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍

همین که بچش را داری خداروشکر کن ....میدونم ارزوش را داری ولی اونقدرا هم مهم نیس که ذهنت را درگیرش کنی ....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بغض کردم با متنت 🥺🥺❤️

خودتو ناراحت نکن بچه های شیرخشکی خیلی خوب رشد میکنن

به این فکر کن که سینه هات خیلی افتاده نمیشه 😅😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2742

خیلی عادیه منم شیر نداشتم بدم ب بچم 

حس میکنم افسردگی بعد از زایمان هنوز همراهته

امام رضاجانم!میشه دعوتم کنی بیام حرمت🥺چند وقته خیلی دلم میخاد باهات خلوت کنم،لطفا دعوتم کن تا جوربشه بیام♥️🥺
2740

غصه نداره که 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ایییین چ حرفیه شرمندگی چیه تو چه شیر خودتو بدی چه ندی بازم یه مادری، یه مادر فداکار 

چرا عذاب وجدان داری  الان شیرخشکایی هست با شیر مادر برابری میکنه، خودتو اذیت نکن ی مادر شاد باش

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706