2752
2734
عنوان

خدایا چی میشد منم مث بقیه به بچم شیر میدادم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 85 پست
نه عزیزم من با شیشه نمیدادم با قطره چکون و بعضاً با قاشق میدادم البته مادرم که خیلی باتجربه است اینک ...

منم سر دخترم همین طور شد ۴ ماه بود کنار شیرم خشک میدم دیگه بعد یک ماه شیر خودم دیگه نخورد الان پسرم ۲۶ روزز هست روز دو بار بهش کنار شیر خودم شیر خشک هم میدم ولی میترسم اینم ول کنه

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
منم سر دخترم همین طور شد ۴ ماه بود کنار شیرم خشک میدم دیگه بعد یک ماه شیر خودم دیگه نخورد الان پسرم ...

نه عزیزم نگران نباش انشالله میخوره شیر خودتو تا آخر 

مرتب بهش بده حتی اگه کمه یا نداری بزار مثل پستونک دهنش باشه بخوابه  من اون موقع با شیر خشک که سیر میشد بعد برا سینه گریه میکرد می‌گرفت دهنش بعد پنج دقه میخوابید 

غصه می‌خوردم میگفتم این دیگه چه فایده داره ولی خداروشکر تا آخر خورد چون کمش نکردم و یادش نرفت یک سالگی هم شیر خشک قطع کردم دو ماه دیگه هم شیر خودمو قطع میکنم

مرتب مایعات بخور آب چایی آبگوشت سر بکش ابمیوه هر چقدر میتونی حتی اگه شیرت کم بود بده نا امید نشو فندق بخور

در نهایت اگر نشد غصه نخور تو تمام تلاشتو کردی 💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فدات اره خیلی وقت بود فراموشش کرده بود یهو امشب یادم افتاد خیلی قضاوتم کردن منی ک انقدر ناراحت بودم ...

حرف هایی ک بهت گفتن دقیقا مو به مو ب منم گفتن همونا حامله شدن زایمان کردن ی قطره شیر هم نداشتن شیرخشک دادن اما خودشون عین خیالشون هم نیست تازه میگن راحت تریم ولی پدر من و در آورده بودن فکر کن وقتی میومدن دیدن بچم شیشه شیر همه چی رو قایم میکردم🥲💔 سر شیرخشک دادن زجر کشیدم هیچوقت یادم نمیره ولی به کارما شدیدا اعتقاد دارم 

فدات نمیدونم ولی حسرتش همیش ب دلم میمونه و بدتر از اون ادمایی ک قضاوتم کردن ک بخاطر راحتی خودم شیر خ ...

عزیزم من که پسرم اصلا سینمو نگرفت چی بگم

سینم پر از شیر بود

ولی بچه از گشنگی جیغ میزد

نخورد که نخورد

سینمو گاز میزد و خون میومد

با درد زایمان و خشک شدن سر و گردن و در نهایت بستری شدن

شیر تو سینم حبس شد و تمام سینم شد گره های شیری که تا دو هفته هم هنوز کامل باز نشد

از درد سینه باید نشسته میخوابیدم

همه مادرا به نحوی زجر کشیدن عزیزم

همه ما میخوایم تمام خودمونو برا بچمون بزاریم ولی گاهی نمیشه و دست ما نیست

خودتو سرزنش نکن عزیزم

من خیلی اینکارو کردم

مادر شاداب بیشتر به کار بچه میاد بیشتر حالش خوب میشه با شادابی تو

بیا با نخستین بارانی که می‌بارَد، دوباره زاده شَویم ..🌱💚تنها افرادی که رنج نمی‌کشند و ناراحت نمی‌شوند مُرده‌ها هستند، زنده بودن یعنی گاهی آسیب دیدن، شکست خوردن، دچار اضطراب شدن، اشتباه کردن ؛و همچنان ادامه دادن.🌱
2731
نمیدونم شاید کسی مسخرم کنه یا بخاد تحقیرم کنه ولی من هرچیزی ک از دلم گذشت و صادقانه اینجا نوشتم اگ ...

بی خیال ، همسایه ما بچه اش شیرخشک هست انقدر هم الان باهوشه و چه استخون بندی درشتی داره!   مامانش هم مثل من انقدر برای شیر دادن شکسته نشد و از بین نرفت!  بچه های شیرخشکی مستقل تر هم هستند!

به قسمت های مثبتش هم فکر کن!  

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
عزیزم من که پسرم اصلا سینمو نگرفت چی بگم سینم پر از شیر بود ولی بچه از گشنگی جیغ میزد نخورد که نخ ...

الهی بمیرم تو بیشتر زجر کشیدی هم شیر داشتی هم بچت نخورد

ادم دلش میشکنه عذاب وجدان مادرانه تمومی نداره

مرسی دوستم ک باحرفات حالمو خوب کردی

خدا بچه ت رو نور چشمات بکنه موفقیتشو ببینی

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
حرف هایی ک بهت گفتن دقیقا مو به مو ب منم گفتن همونا حامله شدن زایمان کردن ی قطره شیر هم نداشتن شیرخش ...

بس خوب درک میکنی حالمو الهی بگردم برات

خیلی سخته از همه بیشتر قضاوتای بیجا مردم

منم سپردم ب خدا ک ی روز تو شرایط من قرار بگیرن

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
الهی بمیرم تو بیشتر زجر کشیدی هم شیر داشتی هم بچت نخورد ادم دلش میشکنه عذاب وجدان مادرانه تمومی ندا ...

مرسی عزیزم

انشالله تو هم فرزند دلبندتو توی قله های موفقیت ببینی و اونموقع یه آخيش از ته دل بگی :)

بیا با نخستین بارانی که می‌بارَد، دوباره زاده شَویم ..🌱💚تنها افرادی که رنج نمی‌کشند و ناراحت نمی‌شوند مُرده‌ها هستند، زنده بودن یعنی گاهی آسیب دیدن، شکست خوردن، دچار اضطراب شدن، اشتباه کردن ؛و همچنان ادامه دادن.🌱
نگو اینو عزیزم، الان این مادر به حد خودش ناراحت هست گفتن این حرف باعث بیشتر ناراحت شدنش میشه!!  ...

گفتم که یکاری کنه عزیزم

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
خیلی ممنونم بابت دلداریت ب ی مادر دلشکسته فقط مواظب باش شاید یه روزی تو ب حال من دچار شدی😔

عزمزمه من نه فحش دادم نه تحقیر کردم که اینطوری میگی من فکر کردم اومدی راهکار میخوای نه دلداری منظورم این بود که بری یکار بکنی که بچت تقویت بشه شما بدبینی و نفرین میکنی

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم