2737
2734
عنوان

امشب پیشنهاد یه پزشک رو رد کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 33 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم ولی این سری دوم هست تاپیک زدی خواستگار پزشک دارم واقعا حالت خوبه یا مردم و سرکار گذاشتی  ...

من عنوانمم گفتم واقعا میخوام مشورت بگیرم عزیزم هرکس شرایطش بابقیه فرق میکنه یه نفر باید خیلی خیلی بیکار باشه که بیاد سایت ناشناسکه هیچکس نه میدونه کی هست و کجاست و چه شکلیه بقیه رو سرکار بذاره این یکم درخواستش دوستی بود

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
2742
2738

خدا وکیلی ما از کجا بدونیم کار خوبی کردی رد کردی یانه؟ صرف دماغ عملی بودن دلیل نمیشه بگی یکی بده. اخلاق و زندوست بودن و دستو دلباز ومهربون بودن ودست بزن نداشتن معیارهای خوب بودن یه مرده که شاید واقعا این اقا داشته باشه و ادم خوبی باشه.   مورد بعدی مهاجرت و پزشکی رو وقتی به دست اوردی راجبش صحبت کن. من دوست دبیرستانیم خواهر با رتبه خالص ۱۱۴ کنکور پزشکی میخوند، خودش تست زماندار فیزیک میزد ولی دوسه سال پشت کنکور موند واسه پزشکی اخرم یچیز دیگه قبول شد.  ازونطرف فامیلمون تیزهوشانی، با رتبه بالا وقبولی تو بهترین دانشگاه صنعتی ،سال دوم دانشگاه انصراف داد خانوادگی مهاجرت کردن امریکا اونجا دیگه نتونست ادامه بده همون دیپلم مونده. کلا تا چیزی رو بدست نیاوردی زیاد منم منم نکن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
عزیزم شغل مهم نیست با کسی باش حال دلت باهاش خوب باشه 

مثلا مثل تو 

گه الان با یگی هستی که از ۳۶۵ روز سال ۳۶۶ روزشو غصه داری از دستش

یکم عقلانی فکر کنید..یا اگرم میخواید احساسی باشید 

به جمله خودتون عمل کنید

مثلا مثل تو  گه الان با یگی هستی که از ۳۶۵ روز سال ۳۶۶ روزشو غصه داری از دستش یکم عقلانی فکر ...

من با کسی نیستم 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀
خدا وکیلی ما از کجا بدونیم کار خوبی کردی رد کردی یانه؟ صرف دماغ عملی بودن دلیل نمیشه بگی یکی بده. اخ ...

بیا منو بخورررر😂😂😂😂

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
2706