2737
2739
عنوان

آرزوی مرگ برای کسی که خیلی اذیتمون کرده گناهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 54 پست
چرا عزیزم مگه مادرتون چکاری در حقتون انجام دادن که اینقدر کینه ازش دارید البته ببخشید کنجکاوی کردم آ ...

دوتا تاپیک قبلیم یه گوشه از کاراشو گفتم 

این فقط یه گوشه اشه

از بچگیم جز وحشی بازی و تحقیر هیچی ازش ندیدم

حتی یه بارم تاحالا منو بغل نکرده

امیدوارم به ازای همه سختی‌هایی که کشیدم خدا منو لایق بدونه چند سال تو دنیا بدون اون زندگی کنم و نفس بکشم

کاربر جدید نیستم ، فعلا نمیتونم با اکانت قبلیم وارد بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دوره ای  بود شرکت کردم یادم نیست  اسم دوره رو 

ولی یادمه می‌گفت برای کسی از خیلی ازش بدتون میاد دعای خیر کنین 

خدا شاهده من یه نفر تو زندگیم بود ازش متنفر بودم شدید اینقدر که آرزوی نبودنش برام شیرین بود ولی بعد اون دوره اینقدر فکرم تغییر کرد اون زمان براش آرزوی موفقیت کردم براش دعای خیر کردم 

الان دیگه حتی به ذهنم هم نمیاد  

واقعا خدا رو شکر میکنم که تونستم  این ذهنیت رو از روح و روانم پاک کنم

الان دیگه عادت کردم هر کی آزارم میده میگم خدا خیرش بده باورت میشه کلا همه چی تغییر می‌کنه و اون هم آزارش رو ترک میکنه؟؟؟

#واجب-فراموش_شده#بی_تفاوت_نباشیم
میدونی من اولش خیلی ناراحت میشم چون از بچگی ما با ترومای مردن خودش بزرگ کرد همش بهم میگفت تو اینقدر ...

گربه بهتر از اینا مادری کردن بلده

2742
یه دوره ای  بود شرکت کردم یادم نیست  اسم دوره رو    ولی یادمه می‌گفت برای کسی ...

اینم جالبه سعی میکنم امتحانش کنم 

ممنون

ولی حس نفرتم رو نمیتونم کاریش کنم

دوتا تاپیک قبلیم یه گوشه از کاراشو گفتم  این فقط یه گوشه اشه از بچگیم جز وحشی بازی و تحقیر هی ...

اتفاقا خوندنم که راز شما رو به خالتون گفته 

نمیدونم رازتون چقدر مهم و حیاتیه و صد البته کار مادرتون واقعا زشت بوده ولی عزیزم امیدوارم تو زندگیت اینقدر موفق و پیروز و شاد باشی که اصلا به این مسائل فکر نکنی که بخوایی اینقدر بابتشون خودتون داغون کنی سعی کن ازشون فاصله بگیری شاید رابطتون بهتر شد 

2738
اصلا اینا با گربه قابل مقایسه نیستن گربه اگه تولش ازش دو اشه افسردگی میگیره این اگه من تو بچگی کنارش ...

مادر منم دقیقا همینجوری بود

تو جمع سر سفره بلند بلند میگفت باز اومدی کنار من نشستی؟!

انگار من اونو پس انداخته بودم ازم طلب داشت 

نفرتم ازش قابل بیان نیست

اتفاقا خوندنم که راز شما رو به خالتون گفته  نمیدونم رازتون چقدر مهم و حیاتیه و صد البته کار ما ...

مرسی ازت 

شما از نوع صحبتمون مشخصه تو رابطه با مادرتون زندگی آروم و بی چالشی داشتین درسته؟

مادر منم دقیقا همینجوری بود تو جمع سر سفره بلند بلند میگفت باز اومدی کنار من نشستی؟! انگار من اونو ...

من بشدت تحقیر شدم بشدددت جوری تحقیرم می‌کرد از اول توی جمع زیاد که چه بزرگتر چه هم سن های خودم و حتی از خودم خیلی کوچیک ترا هم آدم حسابم نمیکردن و میخرم میکردن و الفاظ خیلی رکیک نسبت بهم بکار میبردن چون علنا زنیکه حالیشون کرده بود که آزادید بینید به دخترم😏میدونی وقتی بزرگتر تحقیر کنه مدام میگی بزرگه نمیشه چیزی بگم اما اینکه همسن یا کوچیکتر تحقیرم میکردن و می‌دونستن نه میتونم به اونا تشر برم ن به ننه بی شرف بگم خیلی میشستم و اونا با گوز خند و حرص دادنم بشدت لذت میبردن

مادر منم دقیقا همینجوری بود تو جمع سر سفره بلند بلند میگفت باز اومدی کنار من نشستی؟! انگار من اونو ...

دقیقااا بعدم حس چندش بهش دست می‌داد ازینکه کنارش هستم یجوری رفتار می‌کرد انگار من نامزدم و کشته مرده نخواستنای اون زنیکه میمون

مرسی ازت  شما از نوع صحبتمون مشخصه تو رابطه با مادرتون زندگی آروم و بی چالشی داشتین درسته؟

عزیزدلمی💖💖

بله عزیزم منو مادرم بیشتر مثل دوتا دوست هستیم تا مادر و دختر بشدت عاشق هم دیگه هستیم 

من مامانمو مثل خدا میپرستم مامانم تمام زندگیه منه💖💖

2706