2733
2734
عنوان

از بهمن پریود نمیشم😭خانوما بیاید

151 بازدید | 17 پست

سلام.

من بخاطر استرس کنکور از ۲۷ بهمن پریود نشدم رفتم دکتر آمپول پروژسترون داد ۳ تا گفت بزن پریود میشی گقتم نشد چی گفت نه حتما پریود میشی نهایتا یه هفته ای

الان ۱۰ روز گذشته،دل‌درد شدید دارم واقعا عذاب دارم میکشم چیکار کنم؟

۷ روز مونده کنکور وقتم ندارم برم سونو و آزمایش

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو
چه کنکوری هفت روز دیگس؟! 

تجربی ۷ اردیبهشت 

انسانی ریاضی ۶

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش بخاطر استرس هست من خودم بعد فوت مادرم به دلیل اینکه قبلش به شدت استرس و ناراحتی کشیده بود به مدت یکسال پریود نمیشدم و دارو میخوردم بعد یکسال خوب شدم خداروشکر

2731
2738
همش بخاطر استرس هست من خودم بعد فوت مادرم به دلیل اینکه قبلش به شدت استرس و ناراحتی کشیده بود به مدت ...

تسلیت میگم😢

من از قبل عید درد وحشتناک دارم گاها نمیتونم صاف راه برم ولی پریود نمیشم😢

حالا من باشم از استرس هر روز پریودم😐 سخت نگیر بزار بعد از کنکور دنبالشو بگیر

وای اصلا فرقی نداره به من که دردشو دارم😣

آره حتما باید برم 

ی لیوان زعفرون دم کن بخور یا رازیانه کمرتو گرم کن با روغن سیاهدانه دوش ابگرم بگیر استرست رو کم کن&n ...

زیاد خوردم کلا انگار بسته شده😂

طناب بزنم میاد؟😂😖

تسلیت میگم😢 من از قبل عید درد وحشتناک دارم گاها نمیتونم صاف راه برم ولی پریود نمیشم😢

ممنون عزیزم 

سخته عزیزم برو دکتر زنان ببین چی میگه،ان. شاالله تو امتحان موفق میشی

دارو گیاهی بخور....من به اکثر دکترا اعتقادندارم بخدا هیچی سرشون نمیشه....دخترخوب استرس داشتی عادیه پ ...

اینو نخوردم امتحان کنم ایشالا جواب میده ولی زعفرون زیاد خوردم بی تاثیر بوده