2737
2739
عنوان

بنظرتون زن زندگی از من درمیاد؟

352 بازدید | 28 پست

یکم بداخلاقم و درعوضش خیلی شوخ طبع و پایم

یکی بگه چیکار کن چیکار نکن دوس ندارم اینو

یکی برام من من کنه میزنم دهنش بمیره حالا تصور اینکه همسر آیندم بهم گیر بده واقعا اذیتم میکنه

ناخن کاری بلدم آشپزیمم که واقعا هرکی خورده به به چه چه گفته

ظاهر خوب اصلا ندارم باطنمم خوب نیس

بنظرتون میتونم همسر ایده الی برا اگایی ایندم باشم؟

(خانما بگین اره توروخدا😔😂)

این کاربر وجود خارجی ندارد.

خودت یه پا آگایی هستی جیگررررر

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که عصبی، مغرور، مودی، آشپزی فقط در حد فست فود و سیر کردن شکم بلدم، کسیم‌ بهم گیر بده میزنمش😂

ظاهرم خوبه ولی اخلاق صفر

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2742
من که عصبی، مغرور، مودی، آشپزی فقط در حد فست فود و سیر کردن شکم بلدم، کسیم‌ بهم گیر بده میزنمش😂 ظا ...

چند جا تفاهم ریز داشتیم😂😂😂😂

این کاربر وجود خارجی ندارد.
والا پس خوب و بد بودنم مهم نیس🦦😎😂

مهمه اما ببین یه ادمی ازدواج میکنه شوهرش پول داره خونه داره اهل دوست و رفیق و سیگار و...هم نیست اما بعد یه سال همه پول هاشو میده دود و میده هوا 

اما یه ادمی هم هست با ازدواج خونه میگیره بعدش ماشین میگیره کار پیدا میکنه و...

اولویت اخلاقه و رفتارش و اینکه کاری باشه بقیش دست خودته 

2738
والا پس خوب و بد بودنم مهم نیس🦦😎😂

خدا نکشتت اسی😂😂😂 چقد شوخ طبعی عین خودمی

تو منی یا من تو

مرنج و مرنجان، گوشت که تلخه روی کلام و زبانت کارکن، به گرایش و سلایق هم احترام بزاریم پنج تا انگشت شبیه و اندازه هم نیستن
🥲😂😂😂شوخ طبعیو دارم واقعا بد اخلاقیم همشو نابود کرده

خیلییم گلی😘

مرنج و مرنجان، گوشت که تلخه روی کلام و زبانت کارکن، به گرایش و سلایق هم احترام بزاریم پنج تا انگشت شبیه و اندازه هم نیستن
2706