2737
2734

شما یه سرمایه ای دازین میتونین با این سرمایه یه خونه بخرین بدین اجاره با ماهی ۵ میلیون پیش پول خونه ام بزارین سپرده مثلا پنج هم از اون بگیرین سرجمع ماهی ده تومن و حالا کار دوم با این سرمایه کاری و را مینداختین که ماهی ۶۰ میلیون درامد تضمینی داره براتون ولی اداره کننده همسرتون باشه و ایشونم سود خوبی از اینکار ببره اما بدون پرداخت هزار تومن هزینه و خیلی آدم ولخرجی باشه و حرصتون بده خرج رفیق بیرون کنه و شما هم حریفش نمیشین اما درآمد خودتون سرجاشه اما حرصتون هم میگیره پولی که که داره همسر خرج میکنه بی حساب کتاب برای دوست خانواده ولخرجی از سرمایه شماست ولی خب اون کار میکنه و اگه اون نبود شما با این سرمایه همون خونه رو میتونستید بخیرد و ماهی ده تومن درآمد داشته باشید و در کل فقط و فقط همسرت میتونه کار و انجام بده چون کار مردونه ست و مختص خانمها نیست و جدای این تجربه و کاربلدی میخواد حالا بگین صادقانه کدوم و انتخاب میکردین؟؟؟

درخواست دوستی رد میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باشم خونه میخرم 

سرمایه اولیه رو ک دارم به نام خودمم هست 

ماهی ده تومنم واسه خودم بسه

امام رضاجانم!میشه دعوتم کنی بیام حرمت🥺چند وقته خیلی دلم میخاد باهات خلوت کنم،لطفا دعوتم کن تا جوربشه بیام♥️🥺
2740

منم احتمالا دومی

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

خونه میخریدم

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️

اگر زندگیت کاملا تآمین هستی گزینه اول

یا خونه را بخر رهن کامل بده از پول رهن بده شوهرت کار کنه حالا سود کمتر

ولی من آدمی هستم آرامش برام خیلی مهمه اگر قرار باشه بین پول حرص بخورم انتخاب نمیکنم

آرامش و راحتیم مهمتره

و احتمالا اینقدی مینداختمش تو خرج که نتونه به رفیق بازی،و خرج الکیش برسه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

مغازه بخر اجارش از خونه گرونتره.بعدم اون ماهی 60 رو هی باید جمع کنی تا بشه ملک بخری و با این اوضاعی که میگی و وضع مملکت ممکنه اون کار و کاسبی شکست بخوره و چالش داشته باشه.

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون