2733
2739
عنوان

خبب سلااام بچه هااا بیاین لطفا

120 بازدید | 19 پست

روز معلم فرداست بعد من واسه دو تا از معلمام کادو گرفتم خب ولی پدراشون تازه فوت کردن و من هرشب براشون نماز می خوندم 

به نظرتون یک نامه بنویسم توی کادوهه بزارم ؟؟؟
اینکه شاید این هدیه نمی دونم نماز ارزشمندتر فلان تر باشه؟

چون نمی دونن نماز میخونم امسالم سال اخرمه که اینجام . 

به نظرتون بهشون بگم یانه؟

بگو

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بله حتماااا

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
فكر نميكنن كه خودشيريني چيزي باشه نه؟؟ البته بايد سعي كنم لحنم طوري باشه كه خودشيريني نباشه

نه من مطمئنم خیلی خوشحال میشن . من مامانم معلمه اصلا اینجور نیس وقتی بهش محبت کنن فک کنه طرف خود شیرینه 

2706