2733
2739
عنوان

مجرد بودنم ....نگرانی مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 43 پست
خواستگار میاد برات؟؟ حق داری عزیزم 

ببین آره 

همون چند وقت اخیر سه تا بود 

یکیش لیسانس یکیش فوق لیسانس یکیش دکترا داشت 

اولی خاله ام رد کرد از حسادت نمیشه بازش کنم

دومی قبل من خواستگار دختر عمه ام بود که مامانم خودش رد کرد 

سومی خیلی خفن بود کارش خانواده اش مومن بود قرار گذاشتن بیان و یا دوتایی بریم بیرون الکی الکی خبری نشد 

اعصابم بهم ریخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جای شما نیستم اما خوب میفهم ی خاله دارم ۳۶ سالشه هنوز ی خواستگار هم نداشته 

این همه آدم میگن ازدواج بده 

خودشون ازدواج کردن 

بخدا مجرد بودن تا یجایی خوبه وقتی با نگاهشون وحتی ترحمشون اذیتت میکنن دیوانه میشه آدم 

من الان یه کنکوریم (کنکور مجدد )الان زمان اومدن توی اینجا نبود ولی آنقدر حالم بد بود و نیاز به درددل داشتم اومدم 

2742
آخه دختر عموهام و نزدیکام واقعا ازدواج های خوبی داشتن  تازه یسریاشون قبلش کلی دوست پسر داشتن&n ...

من ب این نتیجه رسیدم باید آدم دوست پسر داشته باشه تا موفق بشه .باید پسرارو شناخت و رفت و آمد داشت،یاد گرفت و اعتماد ب نفس زیاد بشه،هرکی دیدم زیاد رل داشته خاستگاراشم زیاد بوده

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
تنها سوالیه که جوابی براش پیدا نکردم  نمیدونم چیه سرنوشته قسمته یا اشتباه خودمون

همین دیگه 

مامانم از زمان دانشگاه می‌گفت سرسنگینی باش 

الان تو حرفاش به مادربزرگم می‌گفت خودشم که زرنگ نیست 

شاید اشتباه خودم بود یا قسمت 

اما خب خدا خودش کمک کنه 

این همه آدم میگن ازدواج بده  خودشون ازدواج کردن  بخدا مجرد بودن تا یجایی خوبه وقتی با نگ ...

ن واقعا ازدواج بد نیس آدم باید پشت و پناه داشته باشی پدر مادر ک همیشه پیشت نیس ازدواج خوبه تو سن مناسب مثلا دیگه ۲۵ سال واقعا خوبه ن سنت کم باشه ن زیاد 

2740
من چطوری دنبال باشم واقعا نمیشه  آویزون شدن دوس ندارم  حس خوبی بهم نمی‌ده  چون پسر ...

خودت که نه بسپار به دوستا هر کی پرسید چه خبر شوهر نکردی بگو والله پسرخوب کمه کسی دنبال دختر خوب و خانم‌مثل من بود بفرستین حتما استقبال میکنیم . یه کمم برس به خودت مماخت عمل کن دندونانت سفید کن لمینت . یه کم حالا طلا نداشتی بدلیجات آویزون کن از خودت تو مراسما کسی چه میفهمه طلا یا نه مردم عقلشون به چشمشون . لباسای تمیز بپوش نمیگم مارک اما مثلا شال میپوشی اتو نکرده نباشه کفشات همیشه تمیز باشه . زیاد با پیرزنا فامیل گپ بزن تونستی مسجد برو برا نماز با مادرت برو. بعد مثلا اونجا چادر خوشگل بپوش تو چشم این خانما بیای . مرتب باش ابروهات همیشه تمیز باشه آرایش ملایم داشته باش ناخونات مرتب باشه 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
اه چه بد خالت چقدر گناه کرده !!!   انشاالله یه بخت خوب و عالی عزیزم قسمتت بشه

به نفع پسر خودش 

که بیاد خواستگاری من 

که همونجا مامانمم جواب رد داد 

چون من و پسر خالم زمین تا آسمون فرق داریم و قبل این پسر خاله ام یکیو خیلی دوست داشت و نشد

همین دیگه  مامانم از زمان دانشگاه می‌گفت سرسنگینی باش  الان تو حرفاش به مادربزرگم می‌گفت ...

من لا اقل خیلی تلاش کردم همه جوره ...‌

اخیرا توقعم رو هم خیلی کشیدم پایین و همچنان نشد..‌.نمیدونم چرا ....

مجردی بد نیست ولی تا یه زمان مشخصی خوبه 

هرقدر در مجردی خوشبختی یه جورایی زندگی یکنواخت لذت نداره 

انسان تغییر و تجربه دوست داره

من ب این نتیجه رسیدم باید آدم دوست پسر داشته باشه تا موفق بشه .باید پسرارو شناخت و رفت و آمد داشت،یا ...

والا چی بگم نمیشه کلی گفت 

من خودم دوست ندارم 

خب توی خانواده ام جا نیفتاده 

بعد فک کن بالاخره باید زمان بذاری بیرون بری همش بخوام با ترس و استرس برم که نمیشه

والا چی بگم نمیشه کلی گفت  من خودم دوست ندارم  خب توی خانواده ام جا نیفتاده  بعد ف ...

مامانت گفته زرنگ نیس ینی چی؟ ینی همین دیگ نرفتی پسر مخ بزنی 

بعدشم قرار نیس همه بفهمن رل داری 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
خودت که نه بسپار به دوستا هر کی پرسید چه خبر شوهر نکردی بگو والله پسرخوب کمه کسی دنبال دختر خوب و خا ...

فقط اون طلایی که گفتی😁....الان کی طلا میندازه 

من آنقدر خودنمایی دوس ندارم 

این خودنمایی ها یه زمانی جواب میداد مثلا مسجد رفتن الان نه 

من ظاهرم خوبه دماغ عملی نیستم اما به خودم میرسم خودم ماشین دارم شغل دارمد لیسانس پیراپزشکی دارم سفید و چشم رنگیم ظاهرم به گفته همه خیلی کمتر میخوره 

اما کوووو 

نمیگم هست میان جور نمیشه 

دیگه می‌خوام سرم رو بکوبم به دیوار 

2706