2737
2734
عنوان

مجرد بودنم ....نگرانی مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 43 پست
مامانت گفته زرنگ نیس ینی چی؟ ینی همین دیگ نرفتی پسر مخ بزنی  بعدشم قرار نیس همه بفهمن رل داری& ...

منظورش همین بوده لابد 

تاالان خودم نخواستم رل داشتن رو 

یعنی نگرانی مامانم بی نهایته اصلا ناخداگاه حرفاش شنیدم آنقدر گریه کردم که نگوووو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورش همین بوده لابد  تاالان خودم نخواستم رل داشتن رو  یعنی نگرانی مامانم بی نهایته اصل ...

منو بعضی  دوستامم بصورت جدی نداشتیم و مشغول کلاس و درس و کار بودیم ولی هرکدوم از دوستامون ک خیلی رابطه داشتن الان ازدواج کردن با بهترین کیس ها😊گذشت اون موقع ک رل زدن رو بد میدونستن الان میگن اون دختره چی داررره ک پسرا میرن باش دوست میشن 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2731
منم همینطور  از اول دوست نداشتم چون حس میکنم آخر عاقبت نداره

اینقدر گناه الود میشن 

اخرش هم معلوم نیست میگیرتش یا نه 

همه اینا بکنار اینقدر روحیه اش داغون میشه تا برسه بهش

نرسه هم کلی بیماری روحی نصیبش میشه

بنظرم ازدواج سنتی با شناخت کامل خیلی قشنگه 

فقط اون طلایی که گفتی😁....الان کی طلا میندازه  من آنقدر خودنمایی دوس ندارم  این خودنمای ...

حالا طلا نه یه گوشی مدل بالا یه چیزی که تو چشم باشه یا اصلا جواهر . بدم نیست خودنمایی گاهی جواب عزیزم 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
منم همینطور  از اول دوست نداشتم چون حس میکنم آخر عاقبت نداره

اگه دلن نبندی و عاشق نشی بدم ندیست تجربس مردا بهتر میشناسی . 

2738
والا من تا حدی بوده  خدایی شرایطم خوبه  اما جور نمیشه

باید میگم خودت تو چشم کنی بیشتر به چشم بیاد کیسا ازدواجت زیاد بشه . زیاد تو مهمونیا برو ببخشید مجلسا عزا ختم چه بدونم مولودی تولد هر چی شد بمر لباس بخر با مامان برو حتنا کیسای جدید پیدا میشن . خدام گفته از تو حرکت از منم بررکت یا همو شوهر 

اینقدر گناه الود میشن  اخرش هم معلوم نیست میگیرتش یا نه  همه اینا بکنار اینقدر روحیه اش ...

اما اونمدلیم جالب نی آدم مردا بشناسه انگار بهتر . گناه کجا بود حالا یه مرز بزاره برا خودش ته تهش یه ماچ جلوتر نره بدرد نخورد گودبای 

عزیزم چه قدر درکت کردم منم ناراحتی تو رو دارم 

با اینکه همه چی خیلی خوبه ولی ... گاهی احساس میکنم مشکل از خودمه 

ولی واقعا به قسمت اعتقاد دارم از خدا همیشه یه بخت خوب تو بهترین موقعیت بخواه 

شاید از نظر تو بهترین فرصت الان باشه و لی از نظر خدا یه زمان دیگه 

همه چی رو بسپار به خودش و ازش بخواه 

اما اونمدلیم جالب نی آدم مردا بشناسه انگار بهتر . گناه کجا بود حالا یه مرز بزاره برا خودش ته تهش یه ...

ازدواج سنتی فقط اسمش سنتیه خیلی عوض شده خداروشکر 

نمیتونه مرز بذاره متاسفانه ما دخترا زود وابسته میشیم 

ولی کلا مخالف روابط اجتماعی نیستم 

خوبه دختر بلد باشه چطور تعامل کنه با جنس مرد

باید میگم خودت تو چشم کنی بیشتر به چشم بیاد کیسا ازدواجت زیاد بشه . زیاد تو مهمونیا برو ببخشید مجلسا ...

یه فامیل های داریم که اگه همچین مجالس برم میفهمن و مسخره میکنن اتفاقا یه عروسی دعوت بودیم یه خواستگار داشتم و الکی کنسل شد اونااام اونجا بودن مامانم هرچی اصرار کرد بیا عروسی قبول نکردم چون کلا خانواده پدریم و عموهام اینا عروسی دور حتی اگه با خانواده دعوت باشیم بچه نمیبرن منم نرفتم .....

یادمه چند سال قبل شاید 8 سال پیش بود من و مامانم رفتیم مسجد شب تاسوعا بود منم چادر پوشیده بودم زنعموم اومد من رو دید رنگ و روش عوض شد گفت من دخترام رو نمیبرم اینجور جاها تا شناخته نشن و یسری چیزای دیگه ام بهم گفت نمیشه بگم حتی زنعموی دیگه ام هم بود مستقیم غیرمستقیم به من گفت اومدی دنبال شوهر ....آنقدر اومدم خونه ناراحت شدم من واقعاا برای عزاداری رفته بودم حالت دخترای خودش صدتا دوست پسر داشتن از اون موقع به بعد هیچ وقت عزاداری نمیرم مسجد واقعا دلم رو توی جمع حتی زنای غریبه بودن برد 

عزیزم چه قدر درکت کردم منم ناراحتی تو رو دارم  با اینکه همه چی خیلی خوبه ولی ... گاهی احساس می ...

انشاالله همینه 

وقتی اینجوری ناراحت میشم 

یاد خوابم میفتم من خواهرم فوت شده... چند سال قبل مثل الان نگران ازدواجم بود خواهرم توی خواب دیدم از دستم انکار ناراحت بود با لحن تند گفت بسه دیگه ازدواج می‌کنی حتی گفت با آقای.....ازدواج می‌کنی بیدار شدم هرچی فکر کردم اسم طرف یادم نبود