2733
2734

وقتی حرف بزن که بدونی تاثیر میذاره و نتیجه ای داره

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی شروع به حرف زدن کن

که بدونی حرفت بدردمیخوره یا اصطلاحا به کار میاد

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
2728
وقتی حرف بزن که بدونی تاثیر میذاره و نتیجه ای داره

مرسی

اینم بلدی؟

پادشه را بر خیانت ِ کسی واقف مگردان، مگر آنگه که بر قبول ِ کلی واثق باشی و گر نه در هلاک ِ خویش سعی می‌کنی.

مرسی اینم بلدی؟ پادشه را بر خیانت ِ کسی واقف مگردان، مگر آنگه که بر قبول ِ کلی واثق باشی و گر نه د ...

بنظرم معنیش اینه وقتی ادعایی بکن و حرفی بزن که سند و مدرک و دلیل کافی داشته باشی وگرنه فقط به ضرر خودت تموم میشه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2738
وقتی شروع به حرف زدن کن که بدونی حرفت بدردمیخوره یا اصطلاحا به کار میاد

مرسی

اینم بلدی؟

پادشه را بر خیانت ِ کسی واقف مگردان، مگر آنگه که بر قبول ِ کلی واثق باشی و گر نه در هلاک ِ خویش سعی می‌کنی..

مرسی اینم بلدی؟ پادشه را بر خیانت ِ کسی واقف مگردان، مگر آنگه که بر قبول ِ کلی واثق باشی و گ ...

بنظر من شبیه همون ضرب المثل هست که میگه عیب نکن بهر کسی اول خودت بعد کسی

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
کارت عضویت بسیج‌ت رو فقط موقع اعزام به خدمت رو کن  که کسری بگیری.در سایر اوقات حرف و سخنی ازش ش ...

مرسی که وقت گزاشتی و تایپ کردی. وای منظورش کارت بسیج و سربازی نیست

مرسی اینم بلدی؟ پادشه را بر خیانت ِ کسی واقف مگردان، مگر آنگه که بر قبول ِ کلی واثق باشی و گ ...

در مورد خیانت کسی به حاکم یا پادشاه چیزی نگو مگر اینکه کاملا اطمینان داشته باشی وگرنه باعث نابودی خودت میشی

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...