2733
2739
عنوان

دلم میخواد برم هلند پیش عمم عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1297 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قضاوتم کار خوبی نی عزبزم 

توجیح نکن

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
من از اون خانوم سوال کرد اشکالی ام نداره

از این بع بعد سعی کن عفت کلام داشته باشی تا کسی بهت چیزی نگه!

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
توجیح نکن

به شما ربطی نداره واقعا حرف من با اون خانوم بود خودمم باهاشون حرف زدم به شما چه واقعا شما اول دخالتی کردید بین حرف من و اون خانوم توجیحم نمیکنم من ب خود استارتر عزیز پیام دادم و عذر خواستم شما چرا خودتو قاطی میکنی

2738
از این بع بعد سعی کن عفت کلام داشته باشی تا کسی بهت چیزی نگه!

تا انسان هایی هستن ک دخالت کردن تو زاتشونه متاسفانه چیزی نمیشه کرد دوما عفت کلام اگ مشکل بینایی نداشته باشین نقطه چین گذاشتم

به شما ربطی نداره واقعا حرف من با اون خانوم بود خودمم باهاشون حرف زدم به شما چه واقعا شما اول دخالتی ...

اول خراب کن بعد با عزیزمو جونم معذرت خواهی کن 

اول خراب کن بعد با عزیزمو جونم معذرت خواهی کن 

اینم بازم ب شما ربط نداره اگ قرار بود کسی ناراحت بشه اون خانوم بود ک نشدن و تمام شد من دلیل پافشاری شمارو نمیفهمم واقعا،؟

تا انسان هایی هستن ک دخالت کردن تو زاتشونه متاسفانه چیزی نمیشه کرد دوما عفت کلام اگ مشکل بینایی نداش ...

جددی میفرمایبن !!؟

ولی تو همون نقطه چین خیلی حرفا هست اگ حرفتون زشت نبود چرا نقطه چین گذاشتنین 

اینم بازم ب شما ربط نداره اگ قرار بود کسی ناراحت بشه اون خانوم بود ک نشدن و تمام شد من دلیل پافشاری ...

پافشاری نمی کنم ریپ میزنین پس انتظار حرف شنیدن رو هم دلشته باشین

جددی میفرمایبن !!؟ ولی تو همون نقطه چین خیلی حرفا هست اگ حرفتون زشت نبود چرا نقطه چین گذاشتنین  ...

نقطه چین گذاشتم چون حرفم عفت کلام داشته باشه دوما واقعا دیگ من باشما حرفی ندارم چون علاف نیستم شما کمتر وکیل وصیع مردم شو شبخوش

نقطه چین گذاشتم چون حرفم عفت کلام داشته باشه دوما واقعا دیگ من باشما حرفی ندارم چون علاف نیستم شما ک ...

علافین که نی نی سایت پلاسی 

برو وقت گران بهات رو اینجا تلف نکن

ریپ هم نزن!