2733
2734
پس چیکارکنم ۳۱ سالم میشه مرداد

اهل نماز هستی 

نماز استعفار بخون 

دیر ازدواج کردن بهتر از ازدواج بد .

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اهل نماز هستی  نماز استعفار بخون  دیر ازدواج کردن بهتر از ازدواج بد .

نه متاسفانه در نماز کاهلی میکنم 

حتی پدربزرگم‌اومد ب خوابم گفت ک‌نماز بخونم

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
مگر نباید بهش فکر کرد و گفت تا اتفاق بیفته؟؟؟؟

برا من ک همیشه برعکس بوده

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2740
چجوریه نمازش

دو رکعت بعد حمد وتوحید ۱۵ بار استعفاره میگی بزن نت توصیح کاملش هست اسون 

امتحان کن ان شالله فرجی شد اسمتم خواستی بگو برات نادعلی میخونم

من چله نادعلی گرفتم برا خواهرم ۴و۵ روز بعد تمام شدن نامزد کرد

دو رکعت بعد حمد وتوحید ۱۵ بار استعفاره میگی بزن نت توصیح کاملش هست اسون  امتحان کن ان شالله فر ...

جدی؟؟؟؟ میشه برای منم بخونی حالا ک انقدددد دلت پاکه 

اسمم اسما

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
دو رکعت بعد حمد وتوحید ۱۵ بار استعفاره میگی بزن نت توصیح کاملش هست اسون  امتحان کن ان شالله فر ...

بعد نمازهات برای منم دعا کن. اسمم مریم. دعا کن هرچی خیره همون برام پیش بیاد. ممنون

جدی؟؟؟؟ میشه برای منم بخونی حالا ک انقدددد دلت پاکه  اسمم اسما

قربونت برم چشم

دلم ک پاک نیست خودم چند سال برا حاجتی التماس خدا میکنم .جواب نگرفتم

یادم گفتم خدا جون بعد این چله گوشی ک برداشتم ابجی پیام بده خواستگار خوب داره. همنطورم شد ابجیم پیام داد پسر فلانی امده خواستکاری جوابم اکی😅

2706