2733
2739

من همیشه وقتی میرم مطبِ دکترم حداکثر نیم ساعت منتظر میمونم بعد نوبتم میشه میرم داخل امروز که نامزدم منو برد گفت من کار دارما کارامو ول کردم اومدم دنبال تو سریع باید برگردم گفتم باشه زود تموم میشه 

شانسش رفتیم تو مطب آدم رو آدم نشسته بود😂 ۷.۸ نفری جلومون بودن هرکی ام می‌رفت تو راحت ۴۰ دقیقه ای میموند بعد میومد نامزدم روانی شده بود بهش گفتم تو برو به کارت برس گفت نخیر دیگه قیدشو زدم نمیرم 

خلاصه بعد از ساعت ها نوبتم شد رفتیم تو دکترم بهش گفت چرا براش وقت نمیزاری ؟ همه ی حرف خانومت اینه که بیماری من بستگی به شوهرم داره هروقت باهام خوبه خوبم هروقت باهام بی حوصلس مریضیم بد میشه ، نامزدم گفت کسی به من یاد نداده این کارارو کنم من بخاطر خانوم کلی تغییر کردم یه کارایی براش میکنم که برای هیچکدوم از دوست دخترام نکردم ( بدم میاد منو با اونا مقایسه می‌کنه ) 😐😐 و الآنم بخاطرش اومدم اینجا از کارم موندم ، کلی ضرر کردم ، من دوست داشتنم و اینجوری نشون میدم بلد نیستم ناز بکشم بلد نیستم قربون صدقش برم ..

خلاصه نرفت سر کار مجبور شد کل امشب و شام و با من بگذرونه خیلی ضرر کرد ولی من حال کردم خیلی وقت بود برام وقت نزاشته بود ☺️😂

راستی دکتر قرصامم بیشتر کرد 💔:/

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻

فقط اونجا که گفته کلی کار واسه خانومم کردم..که حتی واسه دوست دخترام نکردم

چقد نفرت انگیز بود

ببخشید

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وا یعنی چی حال من به شوهرم بستگی داره؟ 

عزیزم شما یه شخصیت مستقلی که باید خودت برای خودت ارزش قائل باشی 

پس فردا همسرت نباشه میخوای چیکار کنی؟ 

شخصیتتو قوی کن و به کسی وابسته نباش  

از سر مهربونی و دلسوزی میگما

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

مگه چته

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
مگ کارش چیه ک هفتاد تومن ضرر کرده ، منظرم برات یکم گندش کرده

احتمالا جابجایی محموله  ی خاصی بوده🤣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706