2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیتونم بگم سطح سوادش زیاد برام نشونه هوشه. بیشتر کنجکاوی، درک مسائل، میزان دغدغه ، سطح دغدغه و چنین چیزایی برام نشونه هوشه و جذابع.

چندتایی هستن.

خودمم تو این زمینه باهوش میدونم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2738

پدرم 🤣🤣

خدا حفظش کنه اما زرنگیش از این لحاظ که اصول و قواعد خودش رو داره مثل من چشمش به حرف و دهن دیگران نیست

تو مسایل دینی حتی واسه خودش مرجع تقلیده 🤣

نقطه ضعفش رو به هیچکس بروز نمیده

با دقت گوش میده و جزییات رفتار دیگران رو بهش دقت میکنه

آرامش داره و عجول نیس

من خنگ و ساده و پخمه هم به مامان خدابیامرزم رفتم 🤣

نمیتونم بگم سطح سوادش زیاد برام نشونه هوشه. بیشتر کنجکاوی، درک مسائل، میزان دغدغه ، سطح دغدغه و چنین ...

میتونی بگی کیان

لایک نکن❌ خوشت نمیاد تو تاپیکم شرکت نکن رد کن برو حوصلتو ندارم 
پدرم 🤣🤣 خدا حفظش کنه اما زرنگیش از این لحاظ که اصول و قواعد خودش رو داره مثل من چشمش به حرف و دهن ...

وای نگو پخمه 😂😂🤦‍♀️ خب حتما هنوز با استعدادهای درونیت مواجه نشدی

لایک نکن❌ خوشت نمیاد تو تاپیکم شرکت نکن رد کن برو حوصلتو ندارم 
میتونی بگی کیان

چند تا از دوستم

یکی از عزیزانم

با بقیه هم آشناییت زیادی ندارم که نظر بدم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

عموم چند تا ساز بلد هستند و مدال طلای المپیاد دارند البته به پدربزرگ و مادربزرگم رفتند در شغل خودشون هم حرفه ای هستند،پدر و مادرم هم افراد باهوشی بودند

🌱I need bibbidi bobbidi boo
2706