2737
2739
عنوان

بیاین از.....

91 بازدید | 20 پست

بیاین از غصه هامون بگیم که غصه خودمون فراموش کنیم و فک نکنیم مشکل ما گنده س 

از خودم شروع میکنم 

۳۱ سالمه مجردم و فعلا خونه دارم و البته تحصیلکرده قبلا شاغل بودم و مادرم که به رحمت خدا رفت شرایط زندگی مون تغییر کرد نمیتونم مثل سابق بیرون کار کنم یه خواهر و برادر بزرگتر خودم دارم که مجردن و شاغل 

همیشه با خواهرم جر و بحث داریم و کلا خواهر برادری خیلی حساسیم مدام دل همو میشکونیم البته خوبی هایی هم داریم خداروشکر ولی خب خیلی کل کل داریم و این مورد منو بهم میریزه و همچنان هست ... 

حالا شماها بگین 

خدا یاور تنها ترین تنهایان است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳ ساله تو عقدم

شوهرم ضرر مالی کرد

هیچپولی نداره بریم سر خونه زندگیمون

شب وروزم شده سیاه ازانتظار هم دیگه خسته شدم

بریدم ازاین زندگی ای که شروع نشده داره تموم میشه من دیگه هیچ ذوقی ندارم

هیچ کاری برای خودم ازدستم برنمیاد انجام بدم

چ آرزوها داشتم ونشد😭😔

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2731
آنقدر حالم بده که نمیتونم اتفاقات مزخرف زندگیمو تایپ کنم

منماین حالیم 

اصلا نمیتونم ازحس واحوالاتم حرف بزنم فقط کلیات ماجرا رو گفتم

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
۳ ساله تو عقدم شوهرم ضرر مالی کرد هیچپولی نداره بریم سر خونه زندگیمون شب وروزم شده سیاه ازانتظار ...

حق داری 

اما ان شالله درست میشه

درد فقر چشیدم قبلا  همسرتون کارشون چیه؟

همسرم گچکار بود اما دیسک کمر گرفت وبعد پلاستیک فروشی زد ورشکست شد جوری که کمرمون شکست بعد چندوقت هم تصادف کرده وتو خونست نون نداریم بخوریم بخدا 😭😭😭

2740
حق داری  اما ان شالله درست میشه

هعیی

گمون نکنم

ولی فدات

انشالله خدا کمکت کنه خواهر

پناه برخدا 

ان شاالله همگی 

فدات

همسرم گچکار بود اما دیسک کمر گرفت وبعد پلاستیک فروشی زد ورشکست شد جوری که کمرمون شکست بعد چندوقت هم ...

پناه برخدا 

متاسفم😔😔😔

خودتون شرایط کار کردن دارین؟

2706