2737
2739
عنوان

دعام گاها گیراس😍💕🌸 بیاین براتون توحید بخونم🌼🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 4396 بازدید | 597 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بخون خواهش میکنم🥺

دریغا که گرسنه ترینی توی غنی ترین خاک...که دنیا مدرن و ماتو عمیق ترین خواب...که تصویرا زشته توظریف ترین قاب...که تصمیما اشتباه توعمیق ترین راهِ ممکن دراصل مابازیچه ماطرفیم با نارسیست آزار پیشه از فسادنگو وقتی که بازارهیچه خب دست که بسته باشه پا بازمیشه باذهنیت هارگرسنه صرف نظر از اینکه چه کاری درسته مثل همگان واسه غم نان میدویی مثل اسبی که زوری شده یار درشکه دلیل رفتن جاذبه خارج نیست نه علت دافعه داخله فراری دادن یه قافله ی غافله یه مریض مسری پی جامعه ی سالمه شک و شبهه جای ایمان یه مغز مونده لای سیمان و کله گنده های بینام به سمت قله های ایران وقتی فصل اخراین مملکتو خزان دیدی میبینی عدل و انصاف واسه همه تساوی نی انگ واژه جهان سوم سبب میشه ایده هام به محض زاده شدن کفن پیچه قصه مهاجری که تو خاک وطن ریشه کرده ولی درحال وداع از اون طرف شیشه من واسه بیان حرفام دنبال مثال بهترم فصلی ندیدم تو کتاب کشورم من تلنبار خاطره از هزارو یک شبم گوشامو باز میکنم خودم صدامو بشنوم نظم نوین زوارو داده دست کووید تسمه برید دنیا از یه عطسه گریخت کمر شهر جلوچشام شکست من دیگه نمیخام خودمو نجات بدم چون کورترین این رشته هزار گره ام خوشم میاد جا زخمامو فشار بدم💔💔💔
2728

التماس دعا دارم 

شما که دعاتون گیراست لطفا دعا کنید برا داداشم که کارای سربازیش اوکی بشه انشالله و دوره سربازیش اذیت نشه انشالله 

دعا کن من و ابجیم دانشگاه امسال قبول شیم اون رتشه ای که می‌خوایم 

لطفا دعا کنید که عاقبت بخیر شیم همه دعا کنید که از آتش جهنم به دور باشیم از ظلمات جهنم به دور باشیم . کلا از جهنم به دور باشیم 

بریم حج . داداش و بابام به راه راست هدایت شوند 

آرامش خانواده ام . دور هم بودنامون حفظ سه 

خالم رسمی شه . 

خدا عمری بهمون بده که جبران کنیم . خود خدا که بخشندست اما بتونیم حق الناس هوایی که گردنمون هست رو جبران کنیم انشالله 

انشالله شما هم به هرچی میخوای برسید و عاقبت بخیر شید انشالله خیر دنیا و آخرت ببینید 🌸🌹🌸

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2738

میشه برای سلامتی مادرم بخونی 

ازدواج برادرم 

و درست شدن ازدواج خودم که جور نمیشه هیچجوره😞💔اسمم زهرا 

ممنون 🙏

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️