2733
2739
عنوان

نمیدونم اشتباه کردم یا نه 😔

205 بازدید | 36 پست

سلام،‌من قبلاً تاپیک زدم و شرایطِ زندگیم‌رو گفتم و نیاز به کمک داشتم و دارم دوستان و خانوما گفتن پیگیری کن به پدرومادرت بگو،شکایت‌کن منم واقعاً از شرایِطَم خسته شده بودم‌ و تصمیم گرفتم دل‌وجرعت نشون بدم و فرصتی پیداکردم به پدرومادرم اطلاع دادم (من خواهر،برادر ندارم پدرومادرمم سِنِشون بالاست)

یعنی خداروشکر تونستم برم خونه پدرومادرم و همه‌ی اون چند ماه رو توضیح بدم امّا خبرِ مرگم به غلط کردن افتادم😥

بعد از صحبت‌هام خانوادم با شوهرم تماس گرفتن تا بیاد همونجا و مشکل حل بشه یا یه تصمیمِ جدی گرفته بشه

بخدا هنوزم که هنوزه باورم نمیشه از موقعی که اومد هیچ مسئله ای رو قبول نکرد و کاملاً وقیحانه جلویِ پدرومادرم داد میزد ، عَربَده میکشید 

دلیل و حرفِ بی منطقش‌ام این بود که : (دختر شما اختیارِش دستِ منه ، شوهرشم هرکاری که صَلاح ببینم انجام میدم)

من هم طبق معمول فقط اشک میریختم تا موقعی که انگار جنون گرفت بخدا روانِش مشکل پیدا کرده دستم‌رو کشید به سمتِ در و خواست من‌رو ببره مادرم خواست مانع بشه ولی قطعاً زوره شوهرم بیشتر بود،من رو تا ماشین میکِشید!!!! 

یک راهِ طولانی رو طی کردیم‌ و جرعت نداشتم در طولِ راه کلمه ای حرفی بزنم موقعی که رسیدیم جایی شبیه سوئیت اما با ظاهری بهتر تا رفتیم داخل دوباره روان و عقلش رو از دست داد جوری منو زد که همین الان ام جسمم‌رو حس نمیکنم از درد 😔😭

گوشیمم دستمه ازم نگرفته و فکرنکنم بگیره اما جرعت ندارم باز به کسی،خانوادم چیزی بگم چون خودش بهم گفت که اگه به کسی بگم کجاییم یا باهام چیکارکرده واقعاً زنده‌ام نمیزاره 😭😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه نمیتونی بری بیرون که ازش شکایت کنی زنگ بزن پلیس بیاد 

هر جور شده برسون خودتو پزشک قانونی

بزودی در این محل تیکر آبی نصب میگرد,💙💙علیرضا و امیر رضای مامان منتظر اومدنتون هستم😘
تاپیک قبلیم رو بخونید متوجه میشید  معذرت میخوام از لحاظ جسمی توانِ آنچنان ندارم همین تاپیک‌هم ...

منم مشکل شمارو فقط در مورد لباس پوشیدن دارم.بقیه موارد نه

واقعا سخته اینطوری زندگی کردن.شوهرتون چه شرایطی داشته قبلا بی اعتماد شده به خانما یا مذهبیه

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
2740
منم مشکل شمارو فقط در مورد لباس پوشیدن دارم.بقیه موارد نه واقعا سخته اینطوری زندگی کردن.شوهرتون چه ...

باورکنید از اولِ ازدواج‌ام تا هرجا که تونستم به قولِ خودش دست از پا خطا نکردم باهاش کنار اومدم ولی سر هر موضوعی تن‌بدنم‌ کبوده 😞😢

باورکنید از اولِ ازدواج‌ام تا هرجا که تونستم به قولِ خودش دست از پا خطا نکردم باهاش کنار اومدم ولی س ...

اگه همینطوری گوش به فرمان باشی تا آخر عمرت همینه.من یه جاری دارم الانم دخترش ۱۵ سالشه هنوزم کتک میخوره جایی نمیتونه بره.هر وقت یکیو میبینه گریه میکنه از بدبختیاش میگه.ولی دیگه چه فایده همون اول باید از اون زندگی میرفت

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
اگه همینطوری گوش به فرمان باشی تا آخر عمرت همینه.من یه جاری دارم الانم دخترش ۱۵ سالشه هنوزم کتک میخو ...

باورکنید بخدا قَسَم انقدر ازش میترسم مطمئنم اسمِ طلاق بیارم یا برم واقعاً میکُشَتَم 😥

باورکنید بخدا قَسَم انقدر ازش میترسم مطمئنم اسمِ طلاق بیارم یا برم واقعاً میکُشَتَم 😥

مگه میشه.خانوادت میزارن همچین کاری بکنه؟ کسی نیست حمایتت کنه

مگه میشه.خانوادت میزارن همچین کاری بکنه؟ کسی نیست حمایتت کنه

من میخواستم یعنی مشکلم عادی و با صحبتِ پدرومادرم حل بشه ولی همونموقع ام دعوا و شَری بپا کرد و بعدم اومد سراغِ من 

پدرومادرمم اصلاً نفهمیدن کجا رفتیم مطمئنم نگرانم هستن اما بخاطر سن‌وسالِشون شاید نتونن کارِ زیادی برام انجام بدن 

من میخواستم یعنی مشکلم عادی و با صحبتِ پدرومادرم حل بشه ولی همونموقع ام دعوا و شَری بپا کرد و بعدم ا ...

همینکه ازش میترسی شده نقطه ضعفت.اونم میخواد با قلدری کار خودشو بکنه

با خانواده شوهرت صحبت کن بلاخره هر مشکلی یه راه حلی داره.

باهاش مدارا کنی براش عادی میشه

2706