2733
2734
عنوان

جهاز کم بردن

| مشاهده متن کامل بحث + 2395 بازدید | 73 پست

منم‌ مث شمام

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم

مگه شما از وسیله هاش میخوای استفاده کنی یا اون از وسایلت که میچزی هرکس با توجه به نیازش خرید می کنه من ی زنم اما هیچ وقت این حرفای خانوما و چشم و هم چشمی رو درک نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من او جهازم مثلا اتو پرس و ظرفشور و سرخکن نداشتم ولی ۵۰ گرم طلا و ماشین بردم 

عزیز جان تو ماشین و طلا بردی که جفتشم سرمایه هست. جهاز که سرمایه نمیشه. شما کار درست انجام دادی به درستی کارت شک نکن

2728
عزیز جان تو ماشین و طلا بردی که جفتشم سرمایه هست. جهاز که سرمایه نمیشه. شما کار درست انجام دادی به د ...

آخه جهاز دیده میشه اما مثلا ماشین و طلا رو نمیتونی هرمی اومد تو خونه م بهش بگم دارم 

مگه شما از وسیله هاش میخوای استفاده کنی یا اون از وسایلت که میچزی هرکس با توجه به نیازش خرید می کنه ...

احسنت.با همین کارا خانواده پسرا رو پرو میکنن.  تایپیک آخرمو بخون خانواده خواستگاری که من رد کردم واسه عروس منتخبشون شرط کردن باید جهیزیه کامله کامل بیاره و پسره یه پیچ هم گردن نگرفته😐

نمیدونم اون موقع خیلی عاقل بودم و میگفتم ماشین بهتره الان مث چی حسودی میکنم به جاریم😭

اها

بحث حسادته، این حساس شدن غیر عادی نیست. دو سال دیگه درست میشی بعد میگی چه عاقل بودن سرمایه بردم به جای مشت وسیله اضافه جاگیر

2738
آخه همش یک حسی میگه جهاز کم آوردم و انکار همه یک جوری نگاه میکنن ، مثلا میگن این عروسش جهاز عالی آور ...

اگه چیزی گفتن بهشون بگو عوضش 50 گرم طلا و ماشین رو جهازم داشتم

آخه جهاز دیده میشه اما مثلا ماشین و طلا رو نمیتونی هرمی اومد تو خونه م بهش بگم دارم 

مگه شما واسه مردم داری زندگی میکنی؟

گور بابای مردم.

شما بهترین و تکمیل ترین جهیزیه رو هم ببری یه نفر پیدا میشه بگه فلان چیزش کم بود یا خوب نبود.

واسه خودت زندگی کن و عشق کن که روز به روز قیمت طلا و ماشینت میره بالا تازه ازشون استفاده هم میکنی.

الان کلی خانوم هستن که نصف جهیزیشون رو حتی از کارتن درنیوردن بعد از چندین سال زندگی‌. جهیزیه فقط در حد لوازم ضروری کافیه

احسنت.با همین کارا خانواده پسرا رو پرو میکنن.  تایپیک آخرمو بخون خانواده خواستگاری که من رد کرد ...

به نظرم تو این زمونه این شرطا منقضی شده .من واقعا اگر ی روز ازدواج کنم به پسره اول می گم جهیزیه نصف نصف .چون من خودم جهیزیمو میخوام بخرم هر چی تونستم میخرم نتونستمم بعدا میخرم .الان با این گرونیا واقعا ادم نباید توقع از پدر و مادرش داشته باشه ی زندگی کامل براش بسازن . زندگی قشنگه به نظرم کم کم ساخته بشه 

2706