2733
2739

خیلی قدر عزیزاتونو مخصوصأ مادراتونو بدونید با شوهرم رفتم شمال بااینکه همه چیز عالی بود ولی هر جا ک پا میذاشتم مامانمو میدیدم چهره مامانم میومد جلو چشمم خییییلی شمال رو دوست داشت نمیدونید با چ ذوق و هیجانی میرفت تو اب کودک درونش خیلی فعال میشد جاش خیلی خالی بود بااینکه دو ساله رفته اما همش میگفتم چرا بهم زنگ نمیزنه عادت داشت تا از خونه میرفتم جایی ۱۰۰بار زنگ میزد فقط مادرم انقدر نگرانم بود از صبح هیچکس بهم زنگ نزد حتی بگه کجایی ن بابام ن خاهرام هیچکس امیدوارم قدر همچین فرشته هایی رو بدونید مامان من نمیدونم کجایی ولی اگه صدای قلبمو میشنوی بذار بهت بگم دیگه هیجا بدون تو  صفا نداره هرجا برم جات خالیه 

عزیزم خیلی سخته میفهمم منم از وقتی مادرم فوت شده همه جا میگم کاش بود مخصوصا وقتی میرم خونه پدر شوهرم عادت داشت تا می‌رسیدم چندبار زنگ میزد اونا شهرستان هستن اما الان خلا نبودش نابودم کرده حس میکنم عزت ندارم

خدا رحتشون کنه 

جای هیچ کس رو هیچ کس دیگه ایی پر نمیکه😔

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731