2733
2734
عنوان

ازدواج کردم ولی هنوز وقتی میبینمش دلم میلرزه:)

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 20 پست
دورت💜

عزیزمی

خیلی سخته دردت😭

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من میترسم الان ی چی بگم دلخور شی تو هنوز از قبلی حالت بده شکست خوردی کاش یکم بگذره بعد ازدواج ...

میدونم عزیزدلم،

دور قلب مهربونت بگردم،

ولی اوکیم واقعا،نامزدم دوسم داره درکم میکنه بابت گذشتم منو

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
میدونم عزیزدلم، دور قلب مهربونت بگردم، ولی اوکیم واقعا،نامزدم دوسم داره درکم میکنه بابت گذشتم منو

🥲 عزیزمی

نمیخوام دوباره از دستم برنجی

اره خوب شد

ایشون خیلی بهتر درکت می‌کنه آیدا بالام🥺

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2731
بعد از کات کی نامزد کردی

۶ ماه اینا

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
آره قبول دارم برای فرار ازدواج کردم

پس زمان بده ب خودت گل ،بپذیر این حالت ظبیعیه 

مخصچصا ک مغزت قبول داره ک بهتر ک تموم شد

خوب میشی 

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...