2737
2739
عنوان

نمیدونم به زندگیم برگردم یا نه

183 بازدید | 8 پست

تا مرز طلاق رفتیم ولی مشکل انچنان بزرگی نداشتیم ،ن دست بزن نه دعوا نه تعصب و هیچی و هیچ و....جداییمونم تا این مدت بیشتر از طرف اون بود و منم مقصر بودم البته ..

حالا همش استرس دارم ،دارم دیونه میشم ک نکنه برگردم و باز اینجوری بشه ، شوهرم صدبار برام توضیح داده ک اشتباه کردم و دیگ تکرار نمیشه خیلی اظهار پشیمونی میکنه ، موندم چ کنم ...البته وسواس فکری کلا زیاد دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب پس سر چی تا طلاق رفتین !؟

میگف از رفتارات خسته شدم ...شاید منم خیلی محدودش کردم ی جورایی انگار ازم میترسید راحت باشه یا راحت رفتار کنه ، از نظر راب ط ه هم که داغون بودم الان فهمیدم خیلی مهم بوده، 

شاید دلیلش همینا بوده اگ تغییر کنم درس شه همه چی

میگف از رفتارات خسته شدم ...شاید منم خیلی محدودش کردم ی جورایی انگار ازم میترسید راحت باشه یا راحت ر ...

عزیزم این خیلی خوبه که متوجه اشتباهاتت شدی و پذیرفتی 

این یعنی میتونی درستش کنی .ی فرصت دیگه بده بهش ولی حتما مشاوره رو برین البته جای درست حسابی

به نظر میاد میتونید رابطه رو درستش کنید ،اگه ایشون هم اشتباهات خودشو پذیرفته باشه 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

البته مادر ببخشی که من حرف میزنم وقت به این فکر کن که این مدت که قهر بودی راحت بودی مثل خونه خودت عزیزم دخترم هیچکس نه جای شوهرت  تو برات می گیره نه هیچ جا خونت دخترم خودت خانم خونتی مردا هم اشتباه میکنن مادر سریع به فکر جدای نباشید 

2740