2737
2734

بچم کلا هیچی از حرفهای  رو نمی‌فهمه فقط فرق اخم و خنده رو می‌فهمه کلی باهاش بازی میکنم وقت میزارم اما نه حرف میزنه نه متوجه میشه چی میگم هرچی اشغال رو فرش باشه میخوره غذا میزارم جلوش یاد بگیره مستقل غذا بخوره ولی همه چی میخوره الا غذا یه چند باریم سرش داد زدم راهکارتون چیه

💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پسرم ۸ماهشه با دعوا غذا بهش میدم 

هرچی رو زمین باشه میخوره از کنترول گرفته تا الاماشاالله🤣🤣

سخت نگیر هنوز سنی نداره

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
2740
کدوم بچه ده ماهه ای حرف زده؟؟؟اشغال خوردن و غذا نخوردنم طبیعیه

نه اصلا نمی‌فهمه میگم بیا برو با انگشت اشاره میکنم به چیزا نگاه نمیکنه باهاش توپ بازی میکنم میگم بنداز نمیفهمه

💕💕💕

عزیزم بهش سخت نگیر برای مستقل شدن هنوز خیلی زوده 

بزار بچه ات یکم بزرگ تر شه سرچ کن تو گوگل کارهایی که کودک ده ماهه میکنه و اون کارهارو با نی نیت مقایسه کن

البته هر بچه با هم فرق میکنه و همه شون مثل هم نیستن

۱۰ ماهشه انتظار داری مستقل غذا بخوره یا میگی هیچی نمیفهمه انتظار داری بچه ۱۰ ماه عینک ته استکانی بزنه بشینه باهات راجب نظریه کوانتومی یا وضعیت اشفته خاورمیانه بحث کنه😐😐

...What the fu                                                      
2706