2733
2734
عنوان

ابروم جلوی شوهرم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت از پدرت باشرایطی که تعریف کردی انتظاره رفتار نرمال داره؟

ولشکن حالا تغافل کن 

تظاهرکن نه اون کاری کرده نه توچیزی شنیدی تموم شه بره

«اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

ولش کنین به شوهرم بگو روند درمانی بزار عادی پیش بره پدرت و خانواده اش آدمای نرمال و سطح بالایی نیستن زیاد که نزدیکش بشین فکر می‌کنه خبریه میزنه به آبرو ریزی 

فقط اگر خونه پدری را دادید خیریه نزارید بیفته دست خانواده عمو ها و عمه های مفت خورتون

2731

نه چرا عصبانی شیم بعضیا فقط اسمشون پدر ومادره دلم واسه شوهرت سوخت بنده خدا اومده خوبی کنه بگو بدرک برو بزن به نام اونا بخورن صبح یه فاتحه هم نفرستن برات اومدی واتفاقی نیفتاد براش همین برادر وخواهرش میندازنش تو کوچه فردا که انقدر پدرت کم عقله

عزیزم حس میکنم شما خیلی بخاطر خانوادت از شوهرت خجالت میکشید و مقایسشون میکنید و از طرفی انقدر مهرطلب و حساس هستید که نتونید رهاشون کنید

به نظرم حتما با روانشناس مشورت کنید و سعی کنید ارتباطتونو کمتر کنید باهاشون

🦦
اره دقیقا، حتی شوهرمم بهم‌میگه‌ مهرطلبی

حس میکنم خیلی دربرابرشون احساس مسئولیت میکنید

به نظرم حتما با مشاور صحبت کنید صحبتای کاربرای اینجا واقعا نمیتونه خیلی کمک کننده باشه

🦦

اون بیمارستان روانشناس نداره؟ 

شوهرت که آروم شد برو ماچش کن بگو حست و درک میکنم عصبی شدی منم جای تو بودم عصبی میشدم اما ممنون بخاطر تلاشت فردا صبحم برو پیش بابات بگو بنظرت شوهر من با این وضعیت مالی چه نیازی به خونه شما داره اگه دوست دارین سلامتیتون رو با حرفای ید من یه غاز خانوادتون از دست بدین مختارین ما خواستیم بعدا وجدانمون ناراحت نباشه

اره دقیقا، حتی شوهرمم بهم‌میگه‌ مهرطلبی

به نظر من ربطی به مهر طلبی نداره...وظیفه انسانی هست که یک فرد برای پدر و مادرش و نزدیکانش از مهربانی و کمک دریغ نکنه هرچند بد باشن...به نظر من شما قلب بزرگی دارین...مهر طلبی نیست قلب بزرگه

تاپیک قبلی فقط پرسیدن چطور با شوهرت اشنا شدی و رشتت چیه و این حرفها کسی راهنمایی نکرد. و فکر نمیکنم ...

عزیزم خوب ببین دیگران هم کنجکاو میشن....مثلا می خوان ببین شوهرتون چیکارس، که مثلا اگر پزشکه شما هم پزشکین یا از نظر تحصیلاتی پایینتر هستین...یا اگر پایین تر هستین از نظر تحصیلاتی چجوری باهاش اشنا شدین و چجوری امکان داشته ازدواج یک پزشک با یک غیر پزشک که حالا پدرش هم رفتار و شرایط نرمالی نداشته....به نظر من شفاف سازی کنین شاید بهتر بتونن راهنماییتون کنن...اینجوری فقط سوال توی ذهنشون میاد که یک پزشک  چرا باید با همچین موردی ازدواج کنه

عزیزم خوب ببین دیگران هم کنجکاو میشن....مثلا می خوان ببین شوهرتون چیکارس، که مثلا اگر پزشکه شما هم پ ...

نه عزیزم ناراحت نشدم فقط توضیح دادم که چرا دوباره تاپیک زدم. انکار تاپیک زدن دوباره من جای ایشون رو تنگ کرده بود.

من دندانپزشکی میخوندم، هم اتاقیم با یه اقایی دوست بود، همسرم هم دوست اون اقا بود. از طریق اون دو نفر اشنا شدیم یه مدت دوست بودیم بعد ازدواج کردیم