2733
2734

شهیدی‌که‌برای‌آب‌نامه‌ می‌نوشت♦️

●¹شهید یوسف قربانی
محل تولد : زنجان
تاریخ تولد :  ۱۳۴۵
تاریخ شهادت : ۱۳۶۵/۱۰/۱۹
نام عملیات: کربلای۵
منطقه عملیاتی: شلمچه – پاسگاه کوت سواری

شهید غواص،  یوسف قربانی در این دنیای فانی هیچکس را ندارد
۶ ماهش بود که پدرش را از دست داد
در ۶ سالگی مادر و در ۸ سالگی مادر بزرگش را هم از دست داد
برادرش را هم در سانحه رانندگی از دست داد...

زمانی هم که شهید میشه ، غریبانه دفنش می کنند🖤🔗

چند دقیقه قبل از عملیات، یکی از همرزمان خبرنگارش از او پرسیده بود: آقا یوسف! غواص یعنی چی؟
او پاسخ داده بود: غواص یعنی مرغابی امام زمان عج‌الله

نامه برای آب...
همرزم یوسف می‌گوید هر روز می‌دیدم یوسف گوشه‌ای نشسته و نامه می‌نویسد با خودم می‌گفتم یوسف که کسی را ندارد برای چه کسی نامه می‌نویسد؟ آن هم هر روز.

یک روز گفتم یوسف نامه‌ات را پست نمی‌کنی؟ 😭

دست مرا گرفت و قدم زنان کنار ساحل اروند برد نامه را از جیبش در آورد، پاره کرد و داخل آب ریخت چشمانش پر از اشک شد و آرام گفت: من برای آب نامه می‌نویسم ، کسی را ندارم که 😔

الهی بگردم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

چقدر مدیون شهدا هستیم 😔

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا.........😭😭😭😭😭😭

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام 😍خوبین منم خوبم بیاین خودمو واستون معرفی کنم اسمم نورالهدی و متولد ۸۲هستم سال ۹۸ ازدواج کردم 😍سال ۹۹/۵/۲۹تستم مثبت شد ومن بهترین حس دنیا رو تجربه کردم ۹۹/۵/۳۰ازمایشم مثبت شد جان مادر خوش اومدی به زندگیمون 😍😍۱۴۰۰/۲/۱۰دخترم عشق دلم بدنیا اومد مادر فدات بشه زایمان سختی داشتم ولی گذشت .....پنج ماهگی دخترم اقدام کردم اخه من عاشق بچم هر روز دعا و نذر و دکتر ولی .....در۱۲محرم۱۴۰۱ دونستم تخمدانهام داغونن ومن شانس بارداریم کمه😢میشه واسم دعا کنید خواهرهای گلم ممنونتون میشم انشاالله حاجت روا بشید اخه الان تقریبا دوسال رفت بشه ومن نشدم حالم خیلی بده 😢 توکلم به خداست خدایا نا امیدم نکن اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .... در تاریخ ۱۴۰۲/۹ دکترم  بهم گفت تو باردار نمیشی متاسفم ولی من امیدم به خداست ودر تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۰رفتم سونو گفت تو تنبلی تخمدان نداری وسالمی ویه فولیکول خوب هم داررری خدایاااااا شکرررت من مطمئنم تا عید نوروز ۱۴۰۳باردارررررم😍😍😍خدایاشکرررررت من عید نوروز ۱۴۰۳ باردارمممم😍😍میشه واسم دعا کنید سالم به دنیا بیاد؟