2737
2734
عنوان

امروز چندنفر منو شناختن.... عکس انداختن

| مشاهده متن کامل بحث + 1641 بازدید | 64 پست
کیو؟ چرا امرو خنگ‌ شدم😂

اسم استارتر

منم گیج میزنم امروز😂

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دشمنت شررمنده فدای سررت😍😅

😍😘

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
منم خوشم نیومد از حرفش حسه توهین به آدم دست میده پز زیر پوستی هم داد

من کاری به پز دادنش ندارم .

آخه ایشون به تاپیک های سمی معروف شده اینجا ،بعد چه جوریه که پیج داره و آدم های با سواد دنبالش میکنن 😕😐

خو همونجوری که اونجا هستی ،اینجا هم باش .

اینم شانس مایه😆

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2742
اسم استارتر منم گیج میزنم امروز😂

اها😂😂

اینجا مکان مناسبیه برا نوشتن تراوشات ذهنی و آرزوها 

یه جور حکم تابلو کائنات داره اینجا🤣

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
من کاری به پز دادنش ندارم . آخه ایشون به تاپیک های سمی معروف شده اینجا ،بعد چه جوریه که پیج داره و ...

اونجا عکسامم هست 

نمیتونم بگم شوهرمم  عنه

اینجا میام دردودل

مادرمهربون سه تا فرشته🧸کورد🏡کاربری1396ترکید🤨
2740
اها😂😂 اینجا مکان مناسبیه برا نوشتن تراوشات ذهنی و آرزوها  یه جور حکم تابلو کائنات داره اینج ...

اره دقیقا😂😂😂😂😂

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
اره دقیقا😂😂😂😂😂

😂😂😂

من یه صفحه زدم اصلا بالا نمیره😟 دو ماه

خیلی باید فعال باشی، من یه پیج زده بودم دو سال پیش تا 6000 رفت بالا توی مدت کم

همه ام فالوور واقعی بدون تبلیغ و تبادل، الانم هنوز انفالو نکردن با اینکه نمیرم اون پیجم😅

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
اونجا عکسامم هست  نمیتونم بگم شوهرمم  عنه اینجا میام دردودل

وای نترکی 🤣

برو الکی از شوهرت تعریف کن 😬

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
اسم استارتر منم گیج میزنم امروز😂

ببین تازه الان دو هزاریم افتاد🤣 عاطفه

ببین تازه الان دو هزاریم افتاد🤣 عاطفه

تف واقعا؟😐😂

ناامیدم نکن یاسی😂😭

وای این دوروز خیلی اسمش میاد جلو چشمم چرااا

هرجارو نگا میکنم🤢🤢

تف واقعا؟😐😂 ناامیدم نکن یاسی😂😭 وای این دوروز خیلی اسمش میاد جلو چشمم چرااا هرجارو نگا م ...

اره دوباره خوندم فهمیدم🤣 

خنگ شدم نه؟🤕😂

مار از پونه بدش میاد در لونش سبز میشه🤦🏻‍♀️😂

2706