2733
2739
عنوان

مشکل عجیب من تورو خدا جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 42 پست
مثلاً اینکه مادرم بیکار شد یه مدت رو این بچه گفت بهشون و اونا فهمیدن یا اینکه برادرم همسرش اذیت میکر ...

اول اینکه برات مهم نباشه مشکل تو زندگیه همه هست مگه فقط منو شما مشکل داریم؟

بعد هم خودتون باید انقدر سیاست داشته باشین که اینجور مسائل رو تو حریم خودتون نگه دارین و پیش کسی نگید

حالا هم فهمیده خب بفهمه 

هرکسی خوشحال میشه از مشکلات دیگران خودش هم بی مشکل نیست

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
دعواهاتون ، تصیمات مهم زندگیتون، اتفاقاتی که تو خانواده خودت میوفته، حریم اتاق خوابتون . چیزایی که ب ...

خوب مثلا مامانم خیلی رابطه ش با مادر شوهرم خوبه اونم همه‌چیز شو به مادرم میگه و خوب مادرم هم میگه که مثلا یه مدت بیکار شده بودیا مثلا برادرم با همسرش یه خورده به مشکل خورده بود رو همین بچه رفته بود گفته بود اینا که مسأله های مهم و بدی نیستن ولی من عصبی میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب مثلا مامانم خیلی رابطه ش با مادر شوهرم خوبه اونم همه‌چیز شو به مادرم میگه و خوب مادرم هم میگه که ...

میگه دیگه والا کار خاصی نمیتونه با این اطلاعات بکنه جنبه فضولی داره 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2728

قاچاقچی مواد مخدری چیزی هستین مگه چه اطلاعاتی؟ 

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
2740
آخه عزیزم من مادر شوهرم فامیل مون هست و خب مادرم همه چیزشو بهش میگه و اونم میگه پیش برادر شوهرم و او ...

وا خوب بگه مگه عملیات سری می خوای بکنی که انقدر حساسی عزیزم برات مهم نباشه 

سلام عزیز اول اینکه به هیچ عنوان انقدر با خانواده همسر راحت و نزدیک‌نشید که همه چیو از هم بدونید حریم نگه دارید و هر چیزیو نگید این برای خودتون و احترام متقابل صلاحه و بهتره

هر چقدرم عالی و خوب باشن بازم سعی کنید حریم خونتون رو حفظ کنید و هر چیزی رو نگید پیششون..

دوم اینکه حساس شدین اون بچه مگه چقدر میتونه بیکار باشه که همه حرفای شمارو یادش بمونه و به مادرش بگه؟

الکی ذهنتون رو درگیر چیزای کم اهمیت نکنید 

ولی به اون‌نکته که گفتم فکر‌کنید و سعی کنید عمل کنید بهش