2733
2734
عنوان

مشکل عجیب من تورو خدا جواب بدید

1040 بازدید | 42 پست

سلام دوستان عزیزم من یه مشکل دارم که واقعا از پا درم آورده میدونم عجیبه من وسواس فکری شدیدی دارم و با جاریم و مادر شوهرم تو یک ساختمون هستم انصافا جفتشون خداروشکر خوبن و رابطه و رفت امدمون زیادولی برادر شوهرم یه بچه ده ساله از ازدواج قبلیش داره که ماهی یک هفته می‌ره خونه مادرش از اونجایی که ما خیلی باهم رفت و آمد داریم و از همه چیز زندگی هم خبر داریم من یه وسواس فکری شدید پیدا کردم نسبت به این بچه که فکر میکنم خوب حالا این می‌ره تمام اطلاعات زندگی مارو به مادرش ( مادر اصلیش) میگه  چون اون خیلی فضول زیرزبونش رو می‌کشه و اون از همه چیز زندگی من خبر داره وقتی به  این مسئله فکر میکنم می‌خوام دیوونه بشم  به حدی که الان چندروزه آسایش ندارم توروخدا باهام حرف بزنید به نظرتون این مشکل حادی ؟ شماهم به همچین مسأله ای فکر کردید ؟

تعداد رای : 60
نظرسنجی
آره مغزت داره اذیت میکنه
53
88%
نه درست فکر می‌کنی
7
11%

شما مگه حریم شخصیتونو جلو بچه رو میکنید که نگرانین گفتن نهار و شام چی خوردین یا کجاها رفتینم چیز خاص و مهمی نیس که نگران باشی

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولا که برای چی بگه اونکه ارتباطش قطع شده ثانیا بگه خب چی میشه مگه، سعی کن مشغول شی به این چیزا فکر نکنی 

نه‌تو‌آنی‌که‌همانی‌ ؛نه‌من‌آنم‌که‌تو‌دانی !  

اطلاعات خونه شما چی هست اخه که کسی اصلا دنبالش باشه

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

بره بگه به فرضم 

چه به درد اون ميخوره اخه اين اطلاعات

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2740
وااا خب عزیزم بره بگه، اون که جدا شده دیگه مهم نیست که

میدونم مثلا از اینکه کجا میریم چیکار میکنیم چقدر پس انداز داریم یا چون مادر شوهرم فامیل مون هست از این که خانوادم چیکار میکنن اینا منو نابود میکنه

میدونم مثلا از اینکه کجا میریم چیکار میکنیم چقدر پس انداز داریم یا چون مادر شوهرم فامیل مون هست از ا ...

وااا خب مگه شما جلو بچه همه چیزو میگین😑☹️خب زیاد راهش نده، بعد یه چیزی خانواده شوهر خانواده نمیشن خیلی باهاشون گرم نگیر

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
شما مگه حریم شخصیتونو جلو بچه رو میکنید که نگرانین گفتن نهار و شام چی خوردین یا کجاها رفتینم چیز خاص ...

آخه عزیزم من مادر شوهرم فامیل مون هست و خب مادرم همه چیزشو بهش میگه و اونم میگه پیش برادر شوهرم و اون بچه هم می‌ره پیش خانواده خودش میگه ( نگو بچه است که هزارتا منو می‌ذاره تو جیبش انقد تیز و حواس جمع)

آخه عزیزم من مادر شوهرم فامیل مون هست و خب مادرم همه چیزشو بهش میگه و اونم میگه پیش برادر شوهرم و او ...

خب پس مشکل اصلی مادرتونه که رازای شخصیتونو به مادرشوهر میگه. هر چقدرم فامیل باشین به هرحال بعضی چیزا باید بین زن و شوهر بمونه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
عزیزم منظورت از حریم شخصی چیه؟

دعواهاتون ، تصیمات مهم زندگیتون، اتفاقاتی که تو خانواده خودت میوفته، حریم اتاق خوابتون . چیزایی که بهتره به مادرتم نگی. اگر جز اینو گفتی خب نگران نباش چیزای مهمی نیستن که اگر بگه برات شر بشه 

مگه این بچه چه اطلاعاتی از زندگی شما داره که هر دفعه میاد و میره بخواد خبر ببره؟

مثلاً اینکه مادرم بیکار شد یه مدت رو این بچه گفت بهشون و اونا فهمیدن یا اینکه برادرم همسرش اذیت میکرد و به مشکل خوردن رو اونا هم فهمیدن ببین مادرم و مادر شوهرم باهم خیلی خوبن و فامیلن بعد مامانم پیش مادرشوهرم گفته اونم پیش برادر شوهرم و بچه اش هم شنیده پیش مادرخودش می‌ره گفته 

2706