2733
2734
عنوان

خانمایی که تو اینستا پیج کاری یا بلاگری دارید یه لحظه میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 22 پست
نه خوشم نمیاد از خودم عکس بزارم چون یه سری اجازه حالیشون نیست عکسو برمیدارن پروفایلشون یا تو پیجشون ...

چطوری اینقد ر سریع بالا اومدی؟

ویو هات چندتاس

پیش کی آموزش دیدی؟

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
چطوری اینقد ر سریع بالا اومدی؟ ویو هات چندتاس پیش کی آموزش دیدی؟

خوب وقتی هر روز فعالیت کنی رشد میکنی دیگه،هر روز نهایت ده تا استوری میزارم،هفته ای هم ۵ تا پست شایدم بیشتر،واسه بقیه پیجایی که هم سبک من هستن هم لایک میکنم و کامنت میزارم.

دوره آموزشی هم کسی رو قبول ندارم چون اگه واقعی بود خودشون با دوره های خودشون رشد میکردن هی تبلیغ نمیدادن،مثلا همین معین فرجی که شماره یک اینستاست به خیلیا تبلیغ داده اگه دوره ها کارساز بود با دوره ی خودش میومد بالا.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب وقتی هر روز فعالیت کنی رشد میکنی دیگه،هر روز نهایت ده تا استوری میزارم،هفته ای هم ۵ تا پست شایدم ...

معین فرجی کاری ندارم از اون صفر چطور اومد بالا

ولی خب بعد یه مدت اره تبلیغ میده ک بیشتر بشناسنش

روزی چند ساعت فعالیت میکنی 

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
معین فرجی کاری ندارم از اون صفر چطور اومد بالا ولی خب بعد یه مدت اره تبلیغ میده ک بیشتر بشناسنش رو ...

ساعتی نیست که هر وقت چیز خوشگل دور و برم باشه عکس میگیرم با ویدئو میگیرم استوری میکنم

2731
ساعتی نیست که هر وقت چیز خوشگل دور و برم باشه عکس میگیرم با ویدئو میگیرم استوری میکنم

ن اینکا تعامل میکنی با بقیه

اونو میگم چندساعت 

خوب تایم نداره هروقت حوصلم بگیره و رو مودش باشم

موفق باشی گلم 

2738