2737
2739

خیلیم خوشحالم واسشون💜همه شون با کسی که دوست داشتن ازدواج کردن و خوشبختن

ولی خودم یه حسرت همیشگی دارم،که طرفم چقدر نامرد از آب درومد و چی میشده منم به قشنگی اونا با کسی که دوستش داشتم ازدواج میکردم.

خودم در شرف ازدواجم نامزدمم ماهه ازین بابت نمیگم منم دوسشون دارم.

صرفا یه درد و دل بود.

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام توروخدا بچه ها من از یکی کد گرفتم با شمارش اومدم نی نی سایت تا مشکلمو حل کنم الان طرف پیجشو میخاد{

میشه برام تاپیکامو گزارش بزنید ب ازای هر کدوم منم براتونحمد میخونم اگه قابل بدونید. فقط ریپ بزنید تعداد بگید ک من بخونم مرسی❤😘

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️
2731

منم همچین تجربه دارم با این تفاوت تنهام 

همشون یا ازدواج کردن یا به زودی 

اونوخ پارتنر من ..

خیلی اذیت شدم اصلا

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2738
فک نکن همه کاملن شاید عشقت اگه باهاش ازدواج میکردی موفق نبودی و طلاق میگرفتی 

صد در صد میدونم طلاق‌میگرفتم یقین دارم یعنی،ولی خب اون حسرته اذیتم میکنه.

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜
منم همچین تجربه دارم با این تفاوت تنهام  همشون یا ازدواج کردن یا به زودی  اونوخ پارتنر م ...

انشالله خوشبخت ترین باشی،امضات منو یاد اپیزود ۱۶ رادیو چهرازی انداخت،حتما گوشش بده:)

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜
انقدر دیدم کسایی که با عشق سوزان ازدواج کردن ولی آخرش جدا شدن.نمیگم لزوما بده ها ولی هرکی با عشقش از ...

میدونم منم اگه ازدواج میکردم خوشبخت نمیشدم چون طرفم آدم نبود 

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜