2737
2734
عنوان

همیشه با غبطه نگاه دوستام میکنم که با عشقشون ازدواج کردن.

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 26 پست
خوش به حال کسایی که با عشقشون ازدواج کردن من هیچ بدی ازش ندیدم ولی سرنوشت جوری بود که به هم نرسیدیم ...

آره،این حسرتِ منم میکشه یه روز.

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدم باید اهل کار و زندگی باشه

چه زن چه مرد

صرفا فقط رسیدن به عشق مهم نیست

جنبه و مسؤلیت پذیری و تعهد میخواد

خیلیا با عشق  آتیشی ازدواج می‌کنند ولی از هم سرد و متنفر میشن و در آخر جدا میشن 

ازدواج همیشه به مراقبت نیاز داره

حتی با آدم خیلی خوب هم بتونی ازدواج کنی که این زمونه کمه 

بازم پُر از مسؤلیت و دردسره 

2742
انشالله خوشبخت ترین باشی،امضات منو یاد اپیزود ۱۶ رادیو چهرازی انداخت،حتما گوشش بده:)

همچنین شما عزیزم 

چشم✨️💚

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
هی منم مثلا با عشقم ازدواج کردم،ولی بدبخت ترینم،خانواده ام هم هی سر کوفت میزنن،لعنت به روزی که دیدمش ...

🥺🥺🥺چرا

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم

انتخاب اشتباه،یه آدم بد اخلاق،خسیس،بیکار،حالا که بهش نگاه میکنم هیچ نقطه ی مثبتی توش نمیبینم،اون موقع کردم،حالا هم دو تا بچه دارم،نه راه پس دارم نه راه پیش 

2738
انتخاب اشتباه،یه آدم بد اخلاق،خسیس،بیکار،حالا که بهش نگاه میکنم هیچ نقطه ی مثبتی توش نمیبینم،اون موق ...

عزیز انشالله خدا کمکت کنه