2733
2739
جدن؟😂😅 آفرین درسته سوالای دیگمم جواب بده  مال تولد هم ربطی نداره؟ اگ ربط داره ماه تولدمو هم ...

وای پرام همون اوله اول سبز حس کردم نگا اوله همه هم سبز نوشتم.

گلم ببین حسه شیشم فقط بله و خیر هست.

یه تاپیکه حس شیشم دارم برو اونو بخون توضیح دادم.

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
سوالتو واضح تر بپرس

میگم جنسیتش پسر یا دختر نینی توراهیم 

بعدیم چی پسر یا دختر

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
وای آره در اینده صمیمی تر میشیم؟  میشه بگی من ب شهاب میرسم؟

بهتر میشه رابطتون ولی زود سرد میشه 

فکر کنم دختره یکم ناراحت و درونگرائه تقریبن.

فعلا بهم رسیدن حس نکردم.

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
وای پرام همون اوله اول سبز حس کردم نگا اوله همه هم سبز نوشتم. گلم ببین حسه شیشم فقط بله و خیر هست. ...

وای تو رو خدا ب من یگو ازمونم اوگی میشه؟؟؟

اخه منتظر نتیجم معلم تو شهرم میشمم

دومرحله داره کتبی و مصاحیه

😍😍😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍🥰😍😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰☺☺☺☺

وای پرام همون اوله اول سبز حس کردم نگا اوله همه هم سبز نوشتم. گلم ببین حسه شیشم فقط بله و خیر هست. ...

عه 

خب پس به اینا با بله و خیر جواب بده باشه عزیزم؟ 

من متولد ماه شهوریورم یا آبان؟ 

عشقم تو ماه اردیبهشت بهم پیام میده یا نه؟ خرداد پیام میده یا نه؟

عشقم ازم متنفره یا نه؟ 

دوست داره رابطه مون مث قبل شه یا نه؟

دوست داره پیامش بدم یا نه؟ 

ببخشید زیاد شد ذهنم درگیره 😂

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
2706