2733
2734
آره دوس داره ولی حسه تو بیشتر از یه رفیقه.

میگه بگی جنسیت بچم چیه

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔

از شخصیت خودم و گذشته نامزدم میگی مرسی

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس میکنم درحال حاضر شرایطشو نداری ولی اگه تلاش کنی آره

وای تو رو خدا ب من یگو ازمونم اوگی میشه؟؟؟

اخه منتظر نتیجم معلم تو شهرم میشمم

😍😍😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍🥰😍😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰☺☺☺☺

گلم رنگه لباس ربطی ب حس شیشم نداره سبز

جدن؟😂😅 آفرین درسته سوالای دیگمم جواب بده 

مال تولد هم ربطی نداره؟ اگ ربط داره ماه تولدمو هم بگو

نه از یادم میری، نه یادم میکنی، ولی یادت بخیر یار فراموش کارم💔😔سواله برام شباتو چجوری میگذرونی؟ با حرفای کی آرامش میگیری؟ اصلا الان دست کی تو دستاته بجای من؟ هنوز خاطراتت یادمه😔 مهم نیس، همینکه می‌دونم حالت خوبه برام خیلیه، آخه حال دلت، نیاز احوال دل منه، نتونستم ببخشمت، نه بخاطر کینه ای بودنم💔فقد بخاطر اینکه اون دنیا یه بار دیگه بتونم ببینمت💔کاش یا هیچوقت باهات آشنا نمیشدم، یا هیچوقت عاقبتمون این نمیشد..کاش‌💔M💔
2742
2738
تو همین هفته، آره دلش میخاد

Rچه حسی بهم داره؟چرا چن روزه کم پیداست؟

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

اگه اومد بگه من کی ازدواج میکنم و طرف فامیله یا غریبه

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
گلم رنگه لباس ربطی ب حس شیشم نداره سبز

ریرا جون امسال اون رشته و دانشگاه مدنظرمو قبول میشم؟

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394

رابطه ما درست میشه و دست از سرمون بر میدارن؟

اونم مثل من دلتنگه و حالش مثل منه؟

هنوز مثل قبلا دوسم داره؟

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2706