2733
2734
عنوان

شما جای ما باشید چکار میکنید ؟

925 بازدید | 51 پست

بچه ها سلام . ما یک میلیارد و خورده ایی  پول داریم که میخوایم ماشین بخریم اگه شما جای ما بودید کل مبلغ رو میدادید ماشین یا یه مقدار نگه میداشتید باهاش کار میکردید یا جای دیگه سرمایه گذاری میکردید ؟ مثلا ۸۰۰بدیم ماشین ۴۰۰جای دیگه یا کار کنیم یا مثلا طلا یا دلار بخریم ؟ 

من همچین پولی دستم بیاد میدم خونه

حتی شده ۴۰ متری تو منطقه پایین

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اخه ماشین نداریم . خونه هم تازه اومدیم توش مال خودمونه 

آها خونه دارید 

پس همون ماشین خوبه همراهش راه انداختن کاری

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
من همچین پولی دستم بیاد میدم خونه حتی شده ۴۰ متری تو منطقه پایین

با ۱ تومن خونه ۲۰ متری هم نمیدن 

من دیروز از بنگاه پرسیدم با ۲/۵ میشه خرید گفت فعلا پیدا نمیشه

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
با ۱ تومن خونه ۲۰ متری هم نمیدن  من دیروز از بنگاه پرسیدم با ۲/۵ میشه خرید گفت فعلا پیدا نمیشه

سمت ما میدن عزیزم

سکه بیاد پایین یعنی همه چی اومده پایین بره بالا هم همه چی رفته بالا،ارزش پولت حفظ میشه بهتر ریاله

اره ولی الان شرایط نابه سامانه 

کسایی که مهارت دارن میگن تو اردیبهشت میاد پایین 

اون موقع باید خرید

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
2706