2737
2734

سلام خانما امروز داشتیم با دوستم تلفنی حرف میزدیم بحثمون‌ رسید سر سن گفت بزرگه از همه دوستاش منم خندیدم گفتم منم از تو بزرگترم نمیدونم چش شد بهم گفت ولی من نمراتم از تو بیشتره😐 منم گفتم شاید استعدادم توی درس نباشه ولی توی کارای دیگه استعداد دارم مطمعنن هر کسی توی یه چیزی استعداد داره دوستمم در کمال پرویی گفت استعدادای‌ من از تو بیشتره اصلا من هنگ کردم تنها چیزی که تونستم بهش بگم این بود که تو هیچکدوم از استعداد یا هر چیزیو راجب من باشه رو ندید اونم خیلی جدی و پررو گفت بازم از تو با استعداد ترم میدونم نباید حرفاشو به دل بگیرم ولی بهم خیلی برخورد بار اولش نیست هر بار من یه موفقیت کوچیک یا هر چیزی بدست میارم در میاد میگه م ن بیشتر تو زحمت میکشم چرا من نتیجه نمیبینم یا میگه من بهتر توام‌ حتی یه بارم گفت چطور قبول شدی تجربی هیچی بلد نیستی🔪😑 یا مثلا هر یک دقیقه یه بار میگه که از تهران تایید شدم مدرک زبان دارم به‌ انگلیسی مسلطم آشنا خانوادگیم‌ شرایط قطع ارتباط باهاشو ندارم لطفا بگید چیکار کنم باهاش که خودش ازم دور شه یا بترکه از حسودی😭😂 واقعا بهم برمیخوره کاراش🥲

- فکر می کردم شخصی نفر سوم این رابطه‌ست ، تلخی داستان جایی بود که فهمیدم من نفر سوم رابطه‌ی تو و او بودم .ּ ⊹ ⏝︶⏝ ⊹ ⏝︶⏝ نامة سماره ٥٦٨  ‌۪ ‌  ‌۪ ‌  حتي من بعداز مرگ  ⏝֯︶‌   تنہا ترىن آدم در بہشٺ بودم   😖                         به اسم کاربریم دقت نکنید همینجوری زدم بیاره یه چیزی😖😁🌟🪞

سلام توروخدا بچه ها من از یکی کد گرفتم با شمارش اومدم نی نی سایت تا مشکلمو حل کنم الان طرف پیجشو میخاد{

میشه برام تاپیکامو گزارش بزنید ب ازای هر کدوم منم براتونحمد میخونم اگه قابل بدونید. فقط ریپ بزنید تعداد بگید ک من بخونم مرسی❤😘

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️

بدرد نمیخوره دوستت

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیازی به انجام کاری نیست عزیزم چون از گفته‌های شما پیداست ایشون همین الان هم حس حسادت رو نسبت به شما دارن😅😬، البته از نظرم دوست دارن در هر زمینه‌ای بهترین باشن و به همین خاطره که استعداد شما رو درنظر نمی‌گیرن یا ناچیز می‌شمارن تا حس برتری خودشون حفظ بشه... 

تا حد امکان خودتون رو در معرض صحبت‌هاشون قرار ندید چون حرف‌هاشون حقیقی نیست اما می‌تونه در طولانی‌مدت مضر باشه چون باورشون می‌کنید💚 ضمنا هر انسان در جهان حداقل در چهار زمینه اسطوره‌ست، همه ما🤩 فقط کافیه پیداشون کنیم

🌷سلام جان دل😍🌱لطفا لایک نکنید😘❌
2731