2737
2739
عنوان

بنظرتون برم پیشش کارکنم یانه.؟

33 بازدید | 5 پست

من علاقه ی شدیدی به ارایشگری دارم دوستمم سالن داره ۷ساله ارایشگره حرفه ی نیست اما برای من مبتدی خوبه یادبگیرم مشکلم اینجاست که عشقی میادسالن من دوسدارم بکوب برم وهمه چی یادبگیرم امااون بیشتروقتانمیاد اصلا خودش میگه هروقت حوصلم بکشه میام سالن هروخ نکشه نمیام امروز صبح نیومد غروب میگم فرداصبح میای میگه نه صبحابیشترخوابم تا۱۲بعدظهرا بیاسالن گفتم این ک نشدپس من چطوریادبگیرم سالنشم اصلامشتری نداره یعنی شایدبترکه دو روز ی مشتری اصلاح بیادچندروزپیش گف ساعت۲بیاسالن میکاپ دارم باذوق رفتم دیدم مشتریه بهش زنگ زد گف نمیام رفته بودجای دیگه سالنشم سپرده دست دوتاار کارآموزاش ک اونام عین من هیچی بلدنیستن کلیدسالنش تحویل نگرفتم گفتم من مسولئیت قبول نمیکنم بده دست اون یکیا کم کم دارم سردمیشم واقعا من دوسدارم خودم مدل بیارم یادم بدع همه چی امااون نمیاد بهشم گفتم توپیام اینایی ک توتاپیک گفتم جواب نداده بنظرتون صبرکنم وادامه بدم یاکلانرم فکری دیگه کنم برم جای دیگه؟؟

اگه دوسداری و میدونی از پسش برمیام به نظرم برو یجای دیگه یاد بگیر چون میدونی که این روزا موفقیت تو ه ...

درسته چون دوسدارم هرچی زودتر یادبگیرم خیلی علاقه ب خودارایی دارم یعنی شمام میگی بگم نمیام برم جایی دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته چون دوسدارم هرچی زودتر یادبگیرم خیلی علاقه ب خودارایی دارم یعنی شمام میگی بگم نمیام برم جایی د ...

خب اگه علاقه و تلاش باشه که خیلی عالیه زودی یاد میگیری و پیشرفت میکنی یجام کار میکنی راحت

وقتی میگی دوستت اهمیت نمیده یروز هست یروز نه اینطوری باعث میشه خودتم دل سرد شی خسته شی چون هر چی بشه حس و حال اون رو توام تاثیر میزاره دیگه فکر کن کسی که بهت یاد میده پرانرژی باشه بهتر یاد میگیری یا اینطوری؟

این نظر منه البته عزیزم بازم فکراتو کن اما بنظرم جای دیگه یاد بگیری بهتره

2731
خب اگه علاقه و تلاش باشه که خیلی عالیه زودی یاد میگیری و پیشرفت میکنی یجام کار میکنی راحت وقتی میگی ...

خودمم همین نظرودارم چون خونمونم دوره میکوبم میرم بعدنیستش یک روز رفتم یساعت پشت در موندم ونیومدبرگشتم

خودمم همین نظرودارم چون خونمونم دوره میکوبم میرم بعدنیستش یک روز رفتم یساعت پشت در موندم ونیومدبرگشت ...

خب بده دیگه اینجوری انرژی خودتم گرفته میشه اگه میبینی واقعا علاقه داری برو جای دیگه یاد بگیر مطمئن باش موفق میشی عزیزم