2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132573 بازدید | 1188 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گاهی اوقات واقعا کم میارم

عزیزم 40 بار سوره بقره رو بخون . منم تازه شروع کردم . 

معجزس برای بچه دار شدن و رفع مشکل ناباروری

رب لا تذرنی فردا  و انت خیر الوارثین ( پروردگارا ای مهربانترین مهربانان مرا  تنها مگذار و یه نی نی به منم بده )  
به ولله خدا کاری میکنه وقتی بچه رو از بهزیستی میاری که تمام زندگیت زیرورو میشه هرچی که نداشتی خدا به ...

دقیقا حرفت درسته من با گوشتو پوستم درک کردم . بچه از بهزیستی آوردن واین لطفو در حق خودت کردن لیاقت میخواد که خیلی ها ازش محرومن .

2728
جنین ها رو چطوری میشه جابجا کرد؟

باید با دو تا مرکزی که میخای جا به جا کنی هماهنگ کنی از قبل 

بهتون تانک میدن ک جنین ها توی اون هستند و شما میبری مرکز مقصد و پذیرش میگیری. من زیاد دیدم جا ب جا میکنن 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

من بچه مدارم وقتی به اینایی که بچه دارن فک میکنم مخم سوت میکشه که چجوری تحمل میکنن یه موجود پر حرف جیغ جیغو بغل گوششون یکسره حرف بزنه و اذیت کنه و...من توی خونه عاشق سکوتم تلوزیونم ندارم چون از صدا متنفرم مجردم که بودم تو خونه سر صدای تلوزیون بحث داشتیم... این ارامشو حاضر نیستم با چیزی عوض کنم البته بچه ام دوس دارم ولی وقتی به دردسراش فکر میکنم دلهره میگیرم 

خدا خیرت بده که درک میکنین  اینکه به آدم میگن برو بچه بیار از پرورشگاه خیلی زور داره اونم آخر ...

کاش میدونستی اون بچه پرورشگاهی میتونه مسیر رسیدن به بچه ژنتیکی خودت رو خیلی کوتاهتر کنه . چرا آخرین راه ؟ مگه خیلی ها رو ندیدی بعد اینکه بچه از بهزیستی گرفتن بلافاصله باردار شدن .؟ 

میدونی اصلا تو خانواده همسرم انگاری بچه داشته باشی زندگی داری انقد که تلخ حرف میزنن

مشکلاتی که هرکسی برای خودش داره یه طرف ولی  زهر نیش اطرافیان سخت‌ترش می‌کنه . نمی‌دونم چرا از خدا نمیترسن 

استارتر عزیز ان شاءالله زود باردار میشی 

شما یکبار هم به پزشک طب اسلامی مراجعه کن 

با این شماره تماس بگیر نوبت غیر حضوری بگیر اگه اهل اصفهان نیستی 

کارش خیلی خوبه 

آخرین آزمایش وسونو گرافی  رو تو ایتا بفرست برا همین شماره 

منم کیست داشتم فقط با یه دوره خوب شدم 

دکتر زنان بهم گفت داری یائسه میشی ولی رفتم پیش این دکتر  الان ماه به ماه پری میشم 

۰۹۱۳۹۱۳۷۶۵۳

من همسرمم بچه دوست نداره گاهی میگم‌کاش نازا بودم که کلا از فکر بچه میومدم بیرون چون وقتی بچه دار شی اصلا راه فراری نیست از روز تولدش تا لحظه ی مرگت دیگه همراهته با کلی مشکل و دغدغه از صدا گریه و شب بیداری ها گرفته تا وقتی میره مدرسه و نگران تربیتشی اینقدرم فضای مدرسه خراب شده که واقعا ادم جرات نداره بچشو بزاره انواع شوخی های جنسی بین همسالان وجود داره یکم میره سن بالاتر معضل اعتیاد و خلاف اگه هیچکدومم پیش نیاد در بهترین حالتش بچت ازدواج میکنه و دیگه ماهی یکبار باید دعوتش کنی خونت که ببینیش