2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132557 بازدید | 1188 پست
توجه نکن اصن

عزیزم بیشتر دلم از اون بالایی میسوزه. دقیقا اونا که بهم نیش زدن پسر نداشتن هم بهشون داشت الان هر دو جنس رو دارن نمیتونم جوابشون رو بدم. همه جوره بهم ظلم کردن شوهرم هم طرفشونه.  یه دورهمی گرفتن عوض اینکه بگن تو هم بیا . خواهرشوهرم بهم گفت پسر من رو نگه دار تا ما بریم دورهمی. منم ترسو چون شوهرم جلاده. از ترس قبول کردم

مطمعن باشه اگه حاصل اون رابطه باشه خدا ثوابش رو بازم میده و بخاطر برکت اون‌پدر و مادری که حاظر شد به ...

مشکلی نیس باشه

متوجه منظورم نشدید

به سدت در معرض بیماری های ژنتیکی هست

ازدواجشم ممکنه بچه هاش عیب و ایراد بخورن

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش اون دینی که اینو بهت یاد داده ، اینم بهت یاد می‌داد زبون تند و تیزت می‌تونه خیلی راحت یکی از همو ...

مشکلی نیس باشه

متوجه منظورم نشدید

به سدت در معرض بیماری های ژنتیکی هست

ازدواجشم ممکنه بچه هاش عیب و ایراد بخورن

حاصل رایطه با فامیل درجه یک پر از نقص ژنتیک هست که معلوم نیس کی خودشو نشون بده

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کلا دنیای عجیبی شده

یکی اینجا بعد عروسیش دختر باردار شده بود بعد همش داشت ب خدا کفر میگف ک چرا دختر حامله شده و بشدت ناراحت بود و بفکر سقط...

یکی هم ده سال ازین دکتر ب اون دکتر ک خدا ی بچه سالم بهش بده

من واقعا این چیزارو میبینم خیلی عصبی میشم

2728
بین دوستام فقط من بچه دار شدم. باورم نمیشه از هفت هشت تا دوستم هیچ کدوم نیاوردن. میگن تو وضعیت مملکت ...

دقیقا درسته خیلی عاشق بچه هستم دخترم ۱۰ سالشه ولی میگم اگه عقل الانمو داشتم به دنیا نمیاوردمش جایی که هیچ آینده و دلخوشی براش نیس

بچه اوردن تو این مملکت گناه بزرگیه

استارترجان برای خودت برنامه ریزی کن

برو دنبال علایقت 

برای خودت اهداف جدید تعیین کن

درس، هنر ، ورزش ، موسیقی هر چی که حالتو خوب میکنه

اینجوری هم از زندگیت لذت میبری و به خودت انرژی مثبت وارد میکنی هم فرصت میدی تا فکرت آزاد بشه از بچه دار شدن

به این فکر کن شاید در نتیجه همین غصه و ناراحتیهاس که رحمت نمیتونه بارور بشه

من مواردی رو دیدم  درست زمانی که از بچه دار شدنشون قطع امید شده بود و کاملا بچه دار شدن رو رها کردن و و غم و ناراحتی رو تموم کردن و مشغول زندگی طبیعی و عادی خودشون شدن  در همین زمان ناباورانه به طور طبیعی باردار شده بودن

میدونی اگر شنونده غیبت باشیم هفتاد برابر غیبت کننده گناه کردیم؟!! آره وحشتناکه!! دلیل بیشتر بودن گناه شنونده اینه که به غیبت کننده این جرات رو میده که بازم کارشو تکرار کنه. بیا از همین الان تلاش کنیم اجازه ندیم جایی که حضور داریم این گناه بزرگ اتفاق بیفته.  اولین قدم در برابر غیبت اینه که اصلا اجازه ندیم غیبت صورت بگیره، دوم اینکه اگر اتفاق افتاد ردّ غیبت کنیم،  یعنی از کسی که غیبتش شده دفاع کنیم. حدیث از پیامبر (ص) هست که گفتند کسی که بر برادر مسلمانش منت بگذارد و در برابر غیبتی که از او در مجلسی شنیده دفاع کند خداوند هزار در از شر و بدی را از او در دنیا و آخرت باز می گرداند و اگر دفاع نکند در حالی که قادر بر دفاع است هفتاد برابر گناه غیبت کننده بر او است. حالا سوال پیش میاد که چجوری دفاع کنیم؟ اگر از ویژگیهای ظاهری اون شخص غیبت شد که مثلا چهره ش فلانه ، بگیم اینا که عیب نیست ،عیب اینه که انسان از انسانیت به دور باشه یا گرفتار گناه باشه. اگه از خصوصیات اخلاقی اون شخص غیبت شد که مثلا حسوده یا خسیسه، اینجا سعی کنیم این ویژگی اون شخص رو توجیه کنیم و مثلا بگیم  اینطور نبوده و شاید منظورش این نبوده و صحبتایی مثل این رو بگیم و اگر اون خصیصه قابل توجیه نبود بگیم به هر حال هر آدمی گرفتار خطا میشه، کیه که خطا نداشته باشه ! یا این احتمال رو مطرح کنیم شاید به طور غیرعمد اون رفتار نادرست ازش سر زده. و اگر دفاع مقدور نبود بحث رو عوض کنیم و یا محل و مجلس غیبت رو ترک کنیم، و اگر ترک محل مقدور نبود باید به شکلی مثل بی اعتنایی یا تغییر رفتار نسبت به غیبت کننده نارضایتی خودمون رو نسبت به این عمل نشون بدیم. امام علی (ع) در این زمینه میفرمایند؛ پایینترین حد نهی از منکر و انکار عمل اهل گناه این است که با چهره ای در هم کشیده و ناراضی از عمل آنها با آنها برخورد کرد. و در آخر برای کسی که غیبتشو شنیدیم صلوات بفرستیم یا آیةالکرسی بخونیم یا واسش دعا و استغفار بگیم یا به نیابتش صدقه بدیم...اینجوری حداقل سعی خودمون رو کردیم قدم خیری برای اون شخص برداریم و در حد توان برای گناهی که ناخواسته درگیرش شدیم کاری رو به عنوان جبران انجام داده باشیم...
تو ک شوهر داری من چی بگم ک تنها زندگی می کنم . منم سیزده سال متاهل بودم بچه دار نشدیم جدا شدم 

شوهر سابقتان خل بود برادرشوهر من خانمش مشکل داشت هز بهزیستی آوردن زندگی میکنن بچشون خیلی شیرینه

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2740
کلا دنیای عجیبی شده یکی اینجا بعد عروسیش دختر باردار شده بود بعد همش داشت ب خدا کفر میگف ک چرا دختر ...

یکی هم مثل من خدا یه پسر بهش داده و خونواده شوهرش همش دختر نداشتن رو تو سرش میزنند.

یکی هم مثل من خدا یه پسر بهش داده و خونواده شوهرش همش دختر نداشتن رو تو سرش میزنند.

😐حقا ک ادمیزاد هیچوقت سیر نمیشه

اصلا واست مهم نباشه مگه رفتی از بازار خریدی ک جنسش انتخاب کرده باشی!!

ما هم خواهربرادرام بچه هاشون همه پسره ،دختر نداریم بدم نیس همجنسن باهم راحتتر کنار میان ،واقعا دختر یا پسر بودن مهم نیس مهم اینه صالح و سالم باشن

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
😐حقا ک ادمیزاد هیچوقت سیر نمیشه اصلا واست مهم نباشه مگه رفتی از بازار خریدی ک جنسش انتخاب کرده باش ...

عزیزم حق گفتی. شانس منه. اینا که اینقدر دختر دختر میکنن خدا منو محروم کرده. کاش عروس یه خونواده ای شده بودم که جنسیت براشون مهم نبود

عزیزم حق گفتی. شانس منه. اینا که اینقدر دختر دختر میکنن خدا منو محروم کرده. کاش عروس یه خونواده ای ش ...

اهمیت نده وقتی ببینن مهم نیس و تاثیری نداره حرفاشون ،کمتر ب زبون میارن

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢