2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132776 بازدید | 1188 پست
چون بچه ندارن آزادن همش سفر و گردش و سرکار و همه چی

نه همش غصه وناراحتی حتی رفتن بهترین سفرها خلا یه چیزی احساس میشه .چشمت به بچهمردم می افته افسوس میخوری .ناباروری درد بدیه ولی درمان داره .من دردهامو با فرزند پزیری درمان کردم

درسته بچه جذابه و به زندگی ارامش میده

ولی همه چیز بچه نیست...بدون بچه هم میشه زندگی کرد و شاد بود

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا به بهزیستی و این داستانا فک نمیکنی؟

پول میخواد زمین یا خونه هم باید به نامشون زد🥲

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2740
برای من نمیشد امکان نداشت

نسبت به تجربه خودم گفتم

انشاالله برای هرکی منتظره دامنش سبز بشه

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
پول میخواد زمین یا خونه هم باید به نامشون زد🥲

نه خیلی راه میان .من با قاضی صحبت کرده بودم با بیمه عمر موافقت کرده بود .اصلا سخت نیست فقط باید بخوان . البته اینقدر تو نوبت هستن واینقدر بچه ها خواهان دارن که سالها باید تو نوبت موند هر کی اقدام نکنه خودش ضرر میکنه

چون خیلیا حاضرن میلیارد میلیارد خرج کنن برای دوا و درمون اما حاضر نیستن یه بچه رو از تنهایی در بیارن ...

چرا همه رو با یه چوب میزنین بچه اوردن از بهزیستی خیلی شرایطش سخته باید حتما ملکی چیزی داشته باشی به نامش کنی و وضعیت مالیت اوکی باشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
اره ولی خدای نکرده آدم بخاد بین بچه خودشو اون فرقی بزاره ناخودآگاه خیلی گناه داره چون بخای نخوای مث ...

باور کن اینا ها فقط وسوسه های شیطونه

اولا از اونایی که اوردن بپرس بعد یه مدت انقدددددر طبیعی میشه برات که یادت میره بچه خودت نیست  یا هست

ثانیا واقعا فکر کردی شرایط اون بچها تو بهزیستی ایده اله که شما یه مادر با نمره ۷۰ باشی مثلا خوب نیست براشون باید حتما مادر با نمره صد باشی؟؟ خیلی از مادرها بین بچهای ژنتیکیشون فرق میذارن در عمل

ثالثا من الان دو تا کوچولوی ژنتیکی دارم خداروشکر شاید نهایت ده درصدشون به من رفته باشه بقیش ترکیبی از فامیله که حتی گاها نمدونه ادم چی رو از کی به ارث برده!

2706