2752
2734

امروز آزمون استخدامی داشتم

محل برگزاری همون دانشگاهی بود که کارشناسی گرفتم... 

چقدر حس عجیبی داشتم... چقدر دلم غم داشت 😥

یاد روزایی افتادم که چقدر سختی کشیده بودم...

پدرم آنقدر که منو توی دوره مجردی اذیت کرد، تن دادم به یه ازدواج اجباری 😭 مجبور بودم... جو خونه و برخوردش به قدری باهام بد بود که هتک حرمت میشدم و چاره ای جز ازدواج پیش روم نبود...

با خودم میگم چه روزایی که می تونست به شکل قشنگ تری بگذره ولی یه آدم بی وجود گند زد توش...

راه می رفتم و بغض می کردم...

از اینکه آرزوهام پر پر شدن و من موندم و یه عمر زندگی نکرده...

هعیییییی خیلی دلم گریه داره ولی باید جلوی خودمو بگیرم و خودمو داغون نکنم 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میفهممت...

💔

چقدر یه نفر می تونن زندگیش غم انگیز باشه

شاید باورت نشه، اگه آزمون استخدامی نبود شاید تا حالا مرده بودم

آنقدر که توی زندگیم هر چی خواستم نشد، یه جور خاصی به همه چیز خنثی و بی احساسم

پدرم پارانوئیده... شکاک و بسیار بددهن حرفای نامناسبی بهم میزد که نمی تونم اینجا بگم  فقط بدون ...

درکت میکنم من شوهرم اینطوریه دوسال رفتم دانشگاه دیگه نزاشت برم کلی برنامه و آینده داشتم ولی نزاشت برم حالا اسم درس میاد گریه میکنم اگه میرفتم الان داشتم امتحان های آخر سال لیسانس و میدادم کاش الان دانشگاه بودم کاش 

💔 چقدر یه نفر می تونن زندگیش غم انگیز باشه شاید باورت نشه، اگه آزمون استخدامی نبود شاید تا حالا م ...

دقیقا.ومنم وقتی میرم دانشگاه کارشناسیم دقیقا حس و حال شما رو دارم حالا من پدر مادرم بد نبودن ولی نادونی کردن محبورم کردن به یه ازدواج اشتباه بعدم جدایی...فقط حسرت جوونی از دست رفته میخورم

درکت میکنم من شوهرم اینطوریه دوسال رفتم دانشگاه دیگه نزاشت برم کلی برنامه و آینده داشتم ولی نزاشت بر ...

الهی عزیزم 💔

منم آرزوم بود ارشد بخونم..‌. دلم میخواست استاد دانشگاه بشم ولی نشد و نشد و نشد 💔

دقیقا.ومنم وقتی میرم دانشگاه کارشناسیم دقیقا حس و حال شما رو دارم حالا من پدر مادرم بد نبودن ولی ناد ...

الان جدا شدی؟

اگه آره، خب ادامه تحصیل بده

من حتی جدا هم نمی تونم بشم 💔 بهم خیانت کرد و به همه ثابت کردم ولی بازم پدرم مانع شد... حالم از وجودش بهم میخوره

الان جدا شدی؟ اگه آره، خب ادامه تحصیل بده من حتی جدا هم نمی تونم بشم 💔 بهم خیانت کرد و به همه ثاب ...

ادامه تحصیل که دادم ولی زجرایی ک کشیدم حرفایی ک شنیدم تهمت ها بهترین روزایی ک با غم گذشت 

ادامه تحصیل که دادم ولی زجرایی ک کشیدم حرفایی ک شنیدم تهمت ها بهترین روزایی ک با غم گذشت 

وای چه سخت 💔

منم امروز داشتم به همین فکر می کردم... اینکه چرا بهترین روزای عمر باید اینجوری می گذشت؟ متاسفانه، من کودکی خوبی هم نداشتم 💔 تنبیه بدنی میشدم شدید بخاطر کوچک تریم اشتباهاتی که هر کودکی انجام میده

به خودم که نگاه می کنم، قلبم تکه تکست 

نمیدونم خدا چجوری میخواد انتقام منو ازش بگیره

اصلا می گیره؟؟؟ 

قصد نداری دوباره ازدواج کنی؟ با خانوادت زندگی می کنی؟

حرفا و تهمت ها فقط از جانب خانوادت بوده؟

قصد نداری دوباره ازدواج کنی؟ با خانوادت زندگی می کنی؟ حرفا و تهمت ها فقط از جانب خانوادت بوده؟

نه همون طرفم بعد از جدایی تهکت بهم میزد هرجا ک میرسید قصد کافی نیست ک خاستگار بایذ بیاد.اره با خانواده زندگی میکنم

نه همون طرفم بعد از جدایی تهکت بهم میزد هرجا ک میرسید قصد کافی نیست ک خاستگار بایذ بیاد.اره با خانوا ...

مردا همینن... وقتی دستشون به یه زن نمی‌رسه دیگه، پشتش حرف می زنن 😐

2706