2733
2739
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132557 بازدید | 1188 پست
چرا به  کسی در فقدان پدر و مادرش توصیه نمی‌شه برو از خانه سالمندان یک پدر و مادر که در حسرت محب ...

قیاس مع الفارق کردی 

فرزند بیولوژیک هم پدر و مادر سالمندی رو به سختی نگه میداره چه برسه به یه سالمند دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم خیلی ناراحت شدم الهی بحق خانوم فاطمه زهرا یکی بهت بده که طعم شیرین مادرشدنو بچشی دختر دایی من بعد ۹سال با همین ای یو اف باردارشد دوقلو ولی خیلی دکتر میرفت الهی دامن شماهم سبز بشه ولی اعتمادبنفس داشت همش میگفت اخر حامله میشم استرس رو از خودت دور کن 

همه چیز ازذهنت شروع میشه 

قبل بچه دارشدن حتما به شرایط زندگیتون فکرکن ببین که شرایط بچه دارشدن رو دارین میتونین‌ تامینش کنین پدرش چجورادمیه پدر خوبی براش میشه کاش قبل بارداری اول ازمون یا امتحانی میگرفتن از پدر و مادر بعد قبول شدن میزاشتن بچه‌دار بشن خیلی از بچه هایی که الان دارن دنیا میان ایندشون پوچه‌ فقط برا حسرت وارزو دنیا میان 

خوشا صبری که پایانش تو باشی ❤️😍

بستگی به خود آدم.داره.سکوت بمن آرامش مسده..من بچه نمی‌خواستم...بعد ۷سال فهمیدم.باردارم...بنظرم هنوز هم زود بود...ولی خب قبول دارم...بعد یه مدت انگار یچیزی کمه...ولی اگه واقعا دیدی نمیشه.به پرورشگاه هم فکر کن...اون بچه ها هم مامان بابا میخوان

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2740
چون خیلیا حاضرن میلیارد میلیارد خرج کنن برای دوا و درمون اما حاضر نیستن یه بچه رو از تنهایی در بیارن ...

چون دیدم کسایی ک بچه اوردن چقد بعدا ب دردسر افتادن

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
قیاس مع الفارق کردی  فرزند بیولوژیک هم پدر و مادر سالمندی رو به سختی نگه میداره چه برسه به یه ...

مقایسه و بحث بر سر میزان تمایل افراد به رسیدگی به والدین در برابر رسیدگی به فرزند نبود‌ها!

(گرچه که تو یک خانواده سالم که مسیر تربیتی صحیحی طی کنه و صمیمیت و عرق‌های خانوادگی مخدوش نشه، نگهداری از والدین نه تنها امر ملال‌آور و همراه با اکراهی نیست که شوق‌انگیز و  مایه‌ی مباهاته و فرزندان بر سر خدمت بیشتر به والدین رقابت دارند!)

دو تا تناسب رو با هم مقایسه کردم! 

الف: تر و خشک کردن و معاشرت یک سالمند غریبه در مقایسه با والدین خود.

ب: به عهده گرفتن مسوولیت فرزند دیگری در مقایسه با فرزند خود.

چقدر کامنت شما حق بود 👏🌹 امیدوارم که استارتر هم هر طور که به صلاحشون هست  صاحب فرزند سالم و ...

عزیزم 🥺😍 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

بعنوان کسی که دو ساله ازدواج کردم و یک سال و ده ماهشو واسه بچه دار شدن کوفتم کردم میگم واقعا زندگی بدون بچه بدون دست و پاگیری بدون نق نق زدنای شبانه خیلی لذت بخشه و خیلی خیلی پشیمونم از لحظه های قشنگی که کیف نکردم و لذت نبردم 

هرچقدرم غصه بخوری تهش باید بپذیری هر وقت خدا بخواد میده 

پیشنهادم بهت اصلاح سبکه سعی کن استرس و فکر بارداریو از خودت دور کنی و به پیج فلورا تاجیکم حتما یه سر بزن خیلی بهت کمک میکنه 

انشالله امسال نی نی دار میشی   

خدا        
پیر منظورم بود

عزیز دلم امید وارم خدا به حق امام حسین ش دامن تو رو سبز کنه .منم گاه شبا در دیوار خونه رو سرم اوار میشه به خاطر اذیت و ازار بچه ها گاهی خییییییلی غصه میخورم ولی شکر بچه داشتن و نداشتنش هر دو مشکل داره

یکی از فامیلای شوهرم هشت سال بچه دار نشد قبل ما عروسی گرفته بودن ، من بچه داشتم اما اون نه

الان ماشاالله سه تا اورده پشت سر هم ناخواسته شدن 

من فعلا دوتا دارم🤌😁

یه مدت بیخیال بچه شده بود درگیر اثاث کشی بود فهمید بارداره این دوتای بعدی ناخواسته پشت سر هم حامله میشد واقعا خدا یکدفعه برای آدم معجزه میکنه

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40