2737
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132776 بازدید | 1188 پست
شماچندبار انجام دادی؟

من 1 بار ولی اون 1 بارم پروسش اندازه 5/6بار بقیه زمان برد و درگیر بودم از اول آذر تا آخر تیر درگیر بودم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تامین اجتماعی. 

تامین قبول میکنه هرکی هم هیچ بیمه ای نداره میتونه سلامت بگیره اونم‌میده.ببین بینه بسیج‌که‌گفتما بکیر هرچی که تانین ندادموند را میبری اونجا اونم یمقدارشومیده

یا رب العالمین
2742
در ابنکه کار قشنگی هست، شخصا شک ندارم. خیلی زیباست که به به بچه تنها، زندگی ببخشی . ولی درک کنیم هر ...

خدا خیرت بده که درک میکنین 

اینکه به آدم میگن برو بچه بیار از پرورشگاه خیلی زور داره

اونم آخرین راهه

چرا آدم زاه آخر رو اول بره

و خدایی که به شدت کافیست.
ممنونم عزیزم سلامت باشید ،درسته، وای دوقلو که دیگه خیلی سخته 😂 والا من به اقوام که نخوام بدونن میگ ...

ممنون عزیزم

از ته قلبم دعا میکنم زودتر بچه دار بشید. من از چله زیارت عاشورا خیلی نتیجه گرفتم اگه خواستی امتحان کن

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
تامین قبول میکنه هرکی هم هیچ بیمه ای نداره میتونه سلامت بگیره اونم‌میده.ببین بینه بسیج‌که‌گفتما بکیر ...

از کجا باید بیمه بسیج گرفت؟ به چه صورت؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2740
واقعا دیگه چقدر حرف بزنیم باهم‌خسته شدیم موضوع جدید میخوایم😂😂

دقیقا. ببین یه حسیه که نمیشه توصیفش کرد. وقتی بچه هست کاملا ناخودآگاه زن و شوهرم با هم بهتر تعامل میکنن وقتی نیست رو هم زوم میشن و رفتاراشون آزاردهنده میشه 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
من تامین اجتماعی. 

دی ماه گذشته تامین اجتماعی ۱۱ میلیون از هزینه ای وی اف منو واریز کرد، کلی تعجب کردم چون سه سال پیش همشو خودم پرداخت کرده بودم و این علاوه بر قیمت داروها بود که بیشترشو بیمه کردن نسبت به قبل

💚💖
چون خیلیا حاضرن میلیارد میلیارد خرج کنن برای دوا و درمون اما حاضر نیستن یه بچه رو از تنهایی در بیارن ...

چقدر کامنت شما حق بود 👏🌹

امیدوارم که استارتر هم هر طور که به صلاحشون هست 

صاحب فرزند سالم و صالح بشن 

من دختر دومم به فرزندی پذیرفتم و هرگز فکر نمی‌کردم 

این حس مادر و فرزندی بین من و دخترم تا به این حد برقرار بشه

گاهی از کمبودهاش از آرزوهایی که فکر میکرده هرگز به واقعیت تبدیل نمی‌شده برام صحبت می‌کنه 

پیش خودم میگم کاش اگر خانواده ای  به لحاظ سلامت روان و  توانایی مالی قدرت ساپورت چنین کودکانی را داشته باشند به جمع خودشون پیوندشون بدن 

تنها خرید پوشاک و مایحتاج و فرستادن به مراکز سکونت بچه های بی سرپرست کفایت نمیکنه 

کاش از نظر روحی هم قدرت حمایت بیشتری داشتیم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
وای چقدر طولانی من هم هرسری البته شوهرم دارومصرف میکرد چندماه

اصلا دیگه اعصاب ای وی اف را ندارم. همه جونم پر کیست شد، اعصابم به هم ریخت، شکمم آب  اورد

چون همسرم نمی‌خواد یبار بچمو انداختن صدای قلبش میشنیدم بهش دلبسته بودم اما گفتن نمی‌خوایم باید از بی ...

با تمام وجودم،از خدا برای شما و همه منتظرا میخوام دلمونو با هدیه دادن بچه شاد بکنه و توان بده تا از امانتش درست محافظت کنیم و در عاقبت ب خیریش سهیم باشیم🤲🤲🤲

آخخخ ک زمین بدجور گرده ، آدم نماها!!!
دقیقا. ببین یه حسیه که نمیشه توصیفش کرد. وقتی بچه هست کاملا ناخودآگاه زن و شوهرم با هم بهتر تعامل می ...

میدونستی بیشتر دعواهای زن و شوهرا بعد بچه پیش میاد؟

اتفاقا بعد بچه همه چی تغییر میکنه رفتار مرد ها هم ۱۸۰ درجه تغییر میکنه 

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706